Rynek samochodów używanych w Urugwaju
Co jest dziś w promocji, w jakiej cenie, ile każdy model traci rocznie i gdzie jest miejsce na negocjacje? 19.702 reklamy Aktualne oferty 960 modeli, czytane codziennie w Mercado Libre, Facebook Marketplace oraz na ośmiu stronach motoryzacyjnych i ogłoszeniowych. Dane z 6 listopada 2026 r.
Mierzymy podaż, nie sprzedaż. W Urugwaju nikt nie publikuje, ile używanych samochodów sprzedaje się według modelu, więc gdy mowa jest o „modelu z największą liczbą reklam”, to oznacza to tylko to: może to być najlepiej sprzedający się model lub ten, który najtrudniej sprzedać.
Rynek w sześciu liczbach
Aktualne ogłoszenia
19.702
80 marek
Cena średniej półki
US$ 12.500
p25 US$ 8.900 · p75 US$ 18.000
Średnie kilometry
107.000 kilometrów
tych, którzy to zgłaszają
Sprzedaje salon samochodowy
48 %
52% właściciel
Cena się zmieniła
316
za 7 dni
Co mówią dane
Dla obu stron
Duże samochody tracą na wartości znacznie szybciej.
Modele w cenie powyżej 22.000 USD tracą 10,0% swojej wartości z roku na rok; te poniżej 12.000 USD – 4,7%. Jeśli kupujesz SUV-a lub dużego pickupa, stosunkowo nowy egzemplarz już zaabsorbował największą część tego spadku; jeśli posiadasz taki samochód i wahasz się go sprzedać, każdego roku kosztuje cię to więcej niż kogoś z małym samochodem.
Dla obu stron
Automatyczna skrzynia biegów jest warta mniej niż się wydaje
W porównaniu z manualną wersją tego samego modelu, wersja automatyczna kosztuje o 4,5% więcej. W porównaniu z manualną wersją tego samego modelu i rocznika, niezależnie od wersji wyposażenia, kosztuje o 10,8% więcej: różnica wynika z wyposażenia standardowego. Jeśli płacisz więcej, upewnij się, którą wersję kupujesz.
Dla obu stron
To rynek kupującego.
Na każde 10 ofert, których cena ulega zmianie, 9 spada, a mediana obniżek wynosi 4,4%. Sprzedający wystawiają oferty za wysoką cenę i później ją korygują: kupujący mają pole manewru, a sprzedający zyskują czas, wystawiając ofertę od razu po cenie rynkowej.
Jeśli kupisz
Sprzedawca samochodów pobiera nieco wyższą opłatę niż właściciel.
Por el mismo modelo y año, una automotora pide 3,0 % más que un particular. En Nissan Sentra, Citroën C3, Renault Sandero Stepway y otros la automotora pide incluso menos. Con una diferencia así, la garantía y la transferencia hecha pueden valer más que el ahorro.
Jeśli sprzedajesz
Kilometry ważą mniej niż rok
W obrębie tego samego modelu i rocznika, każde 10.000 km różnicy zwiększa cenę o 1,5%: 50.000 km więcej – o 7%. Natomiast dodatkowy rok to 5,9%, czyli ponad dwukrotność różnicy w cenie w przypadku rocznika. Dla sprzedających: ujawnienie rzeczywistego przebiegu kosztuje mniej niż reklama, której nikt nie jest w stanie porównać.
Ile samochodów jest w każdej kategorii cenowej?
| Grzywka | Powiadomienia | Część rynku | |
|---|
| do USD 5.000 | 720 | 3,7 % | |
| USD 5.000 do USD 8.000 | 3.042 | 15,4 % | |
| USD 8.000 do USD 12.000 | 5.698 | 28,9 % | |
| USD 12.000 do USD 18.000 | 5.302 | 26,9 % | |
| USD 18.000 do USD 25.000 | 2.384 | 12,1 % | |
| USD 25.000 do USD 40.000 | 1.607 | 8,2 % | |
| ponad 40.000 dolarów amerykańskich | 949 | 4,8 % | |
Połowa rynku żąda ceny od 8.900 do 18.000 dolarów amerykańskich. Samochód klasy średniej (12.500 dolarów amerykańskich) to 2018 z przebiegiem 107.000 km.
Z czym jest sprzedawany: paliwo, kasa fiskalna i kto go sprzedaje
Paliwo
- Ropa81,8 %
- Diesel5,8 %
- Brak danych5,3 %
- Elektryczny4,3 %
- Hybrydowy2,7 %
- GNC0,1 %
Skrzynka
- Podręcznik59,1 %
- Automatyczny30,5 %
- Brak danych10,4 %
Kto sprzedaje
- Automobilowy47,8 %
- Właściciel52,1 %
- Brak danych0,1 %
Sprzedawca samochodów pyta 3,0% więcej niż jednego właściciela tego samego modelu i rocznika.
Modele z największą liczbą ofert
Powtórzę: to oni mają najwięcej ofert, a nie bestsellery. To równie przydatne, i to bardzo: model z setkami ofert jest łatwy do porównania, łatwy do znalezienia w interesującej Cię wersji i łatwiejszy do odsprzedaży.
| Model | Powiadomienia | Cena średniej półki | Rok / typowy km | Straty rocznie | Zakres cen | Automatyczny |
|---|
| Chevrolet Onix | 655 | US$ 12.700 | 2021 · 74.932 km | 4,4 % | 26 % | 13 % |
| Volkswagen Gol | 517 | US$ 10.390 | 2014 · 128.000 km | 3,9 % | 41 % | 3 % |
| Peugeot 208 | 479 | US$ 12.900 | 2021 · 72.000 km | 5,9 % | 39 % | 17 % |
| Volkswagen Saveiro | 406 | US$ 14.300 | 2019 · 106.000 km | 3,7 % | 28 % | 1 % |
| Suzuki Celerio | 366 | US$ 9.500 | 2018 · 98.311 km | 4,5 % | 33 % | 6 % |
| Fiat Strada | 365 | US$ 14.900 | 2022 · 84.500 km | 5,8 % | 37 % | 14 % |
| Hyundai HB20 | 343 | US$ 13.490 | 2022 · 65.000 km | 3,7 % | 20 % | 6 % |
| Renault Kwid | 324 | US$ 9.900 | 2021 · 67.453 km | 3,5 % | 20 % | 1 % |
| Renault Oroch | 290 | US$ 14.773 | 2022 · 89.000 km | 4,7 % | 33 % | 17 % |
| Toyota Hilux | 290 | US$ 29.900 | 2017 · 203.552 km | 7,4 % | 71 % | 18 % |
| Suzuki Swift | 280 | US$ 13.490 | 2021 · 89.300 km | 5,8 % | 41 % | 14 % |
| Citroën C3 | 257 | US$ 11.200 | 2021 · 74.173 km | 4,1 % | 36 % | 7 % |
| Peugeot 2008 | 244 | US$ 13.990 | 2020 · 79.000 km | 7,1 % | 36 % | 38 % |
| Fiat Uno | 242 | US$ 8.545 | 2017 · 119.750 km | brak danych | 18 % | 1 % |
| Nissan Versa | 232 | US$ 12.900 | 2020 · 96.000 km | 8,0 % | 52 % | 49 % |
| Ford Ecosport | 219 | US$ 11.800 | 2017 · 119.105 km | 4,1 % | 27 % | 19 % |
| Volkswagen Up! | 213 | US$ 10.500 | 2018 · 105.000 km | brak danych | 15 % | 0 % |
| Suzuki Alto | 202 | US$ 6.925 | 2017 · 118.000 km | 6,2 % | 38 % | 0 % |
| Nissan Kicks | 192 | US$ 16.800 | 2020 · 85.000 km | 7,3 % | 27 % | 85 % |
| Chevrolet Tracker | 189 | US$ 17.290 | 2021 · 86.500 km | 8,4 % | 42 % | 73 % |
| Chevrolet Spark | 179 | US$ 6.900 | 2012 · 129.000 km | brak danych | 20 % | 1 % |
| Volkswagen Amarok | 173 | US$ 27.000 | 2019 · 179.000 km | 12,0 % | 69 % | 46 % |
| Chevrolet Celta | 161 | US$ 6.500 | 2010 · 150.625 km | brak danych | 37 % | 0 % |
| Chevrolet Corsa | 158 | US$ 6.000 | 2008 · 185.750 km | brak danych | 35 % | 1 % |
| Nissan Sentra | 155 | US$ 11.990 | 2015 · 116.697 km | 8,3 % | 82 % | 59 % |
Wentylator Chodzi o to, jak bardzo różnią się ceny tego samego modelu między najtańszym a najdroższym kwartałem. Powyżej 40% oznacza, że w tym przedziale cenowym znajdują się bardzo różne samochody – pod względem wersji, silników, stanu – i że sama cena katalogowa niewiele mówi.
Ile traci każdy model rocznie?
To porównanie aktualnej ceny tego samego modelu rok po roku. Jeśli planujesz zatrzymać samochód na pięć lat, ta wartość jest bardziej znacząca niż cena początkowa: różnica między modelem, który traci 2,4% rocznie, a modelem, który traci 12,0%, przy cenie 15.000 USD, wynosi 7.200 USD w ciągu pięciu lat.
Te, które najlepiej wytrzymują wartość
| Model | Straty rocznie | O jego średniej cenie |
|---|
| Chevrolet Prisma | 2,4 % | US$ 252 |
| Renault Kwid | 3,5 % | US$ 347 |
| Volkswagen Saveiro | 3,7 % | US$ 529 |
| Hyundai HB20 | 3,7 % | US$ 499 |
| Volkswagen Gol | 3,9 % | US$ 405 |
| Citroën C3 | 4,1 % | US$ 459 |
| Ford Ecosport | 4,1 % | US$ 484 |
| Volkswagen Nivus | 4,2 % | US$ 861 |
Ci, którzy tracą najwięcej
| Model | Straty rocznie | O jego średniej cenie |
|---|
| Volkswagen Amarok | 12,0 % | US$ 3.240 |
| Hyundai Tucson | 11,8 % | US$ 1.628 |
| Volkswagen Vento | 10,3 % | US$ 2.153 |
| Nissan Frontier | 10,3 % | US$ 2.420 |
| Volkswagen Tiguan | 9,6 % | US$ 2.390 |
| Ford Ranger | 9,5 % | US$ 1.519 |
| Chevrolet Tracker | 8,4 % | US$ 1.452 |
| Nissan Sentra | 8,3 % | US$ 995 |
Oblicza się go metodą liniową na podstawie ceny mediany dla każdego roku produkcji i publikuje się go tylko na podstawie danych z sześciu lat i okresu pięciu lat. Model, który wydaje się płaski, prawie zawsze miesza różne wersje i nie utrzymuje swojej wartości.
Co kupujesz w ramach danego budżetu
Modelki, których koszty reklamy wynoszą od 80% do 100% budżetu, w porównaniu z rokiem, w którym pieniądze są płacone. To nie jest „najtańsza opcja”: to, co kupujesz, wydając na to pieniądze.
Z USD 6.000 (979 reklam w tym pasku)
Suzuki Alto 2017USD 5.600 · 138.000 kmChevrolet Corsa z 2008 rokuUSD 5.495 · 190.000 kmChevrolet Celta z 2006 rokuUSD 5.500 · 186.331 kmVolkswagen Gol 2002USD 5.000 · 220.000 kmChevrolet Spark z 2010 rokuUSD 5.500 · 135.000 kmKlasyczny Chevrolet Corsa z 2009 rokuUSD 5.900 · 162.000 kmPeugeot 206 2002USD 5.500 · 215.000 kmSuzuki Alto 800 2014USD 5.900 · 141.170 km
Z USD 10.000 (3.256 reklam w tym pasku)
Renault Kwid 2020USD 9.490 · 81.650 kmFiat Uno 2017USD 8.990 · 115.000 kmVolkswagen Gol 2012USD 9.000 · 147.000 kmSuzuki Celerio 2017USD 9.200 · 110.000 kmPeugeot 208 2016USD 9.390 · 106.000 kmChevrolet Onix z 2017 rokuUSD 9.500 · 128.000 kmVolkswagen Up! 2017USD 9.800 · 114.908 kmSuzuki Swift 2015USD 9.500 · 136.000 km
Z USD 15.000 (3.300 reklam w tym pasku)
Chevrolet Onix z 2023 rokuUSD 13.500 · 58.200 kmHyundai HB20 2022USD 13.500 · 63.973 kmVolkswagen Saveiro 2018USD 13.990 · 116.400 kmPeugeot 208 2023USD 13.500 · 60.000 kmVolkswagen Gol 2020USD 13.490 · 88.750 kmRenault Oroch 2019USD 13.500 · 115.000 kmSuzuki Swift 2022USD 13.900 · 79.000 kmPeugeot 2008 2020USD 13.800 · 80.000 km
Z USD 20.000 (2.387 reklam w tym pasku)
Fiat Strada 2024USD 17.490 · 50.161 kmChevrolet Montana 2024USD 18.300 · 48.750 kmVolkswagen Saveiro 2023USD 17.300 · 46.000 kmRenault Oroch 2023USD 17.900 · 55.350 kmNissan Kicks 2022USD 17.800 · 75.000 kmPeugeot 208 2024USD 16.990 · 29.000 kmChevrolet Onix z 2023 rokuUSD 17.200 · 37.627 kmVolkswagen Nivus 2022USD 18.990 · 71.350 km
Z USD 30.000 (1.143 reklam w tym pasku)
Toyota Hilux z 2013 rokuUSD 26.500 · 295.000 kmVolkswagen Tiguan 2020USD 26.990 · 88.000 kmBYD Yuan Pro 2025USD 25.900 · 20.570 kmNissan Frontier 2023USD 28.900 · 100.000 kmToyota Corolla Cross z 2022 rokuUSD 27.850 · 82.737 kmJeep Compass 2023USD 26.990 · 56.000 kmVolkswagen Amarok 2017USD 26.450 · 190.000 kmVolkswagen T-Cross 2025USD 26.500 · 30.000 km
Jak duże jest pole do negocjacji?
W ciągu ostatnich 7 dni widzieliśmy zmianę ceny na 316 reklamy (1,1% spośród tych, które śledzimy codziennie, wliczając te, które nie zostały uwzględnione w powyższych tabelach). 283 spadło, a 33 wzrosło; mediana spadku wyniosła 4,4 %.
To są zmiany, które widzieliśmy Pomiędzy dwoma odczytami nie ma żadnych zniżek, o których mówi reklama. Służy ona jako dolna granica, o jaką cena może się zmienić bez negocjacji: jeśli sprzedawca sam ją obniżył, jest jeszcze miejsce.
Ile czasu zajmuje sprzedaż?
Połowa reklam znika w 22.619 dni lub mniej, około 11.292 reklam opuściło rynek, gdy je przeglądaliśmy.
Co stwierdzają zawiadomienia
628 ofert (2,7%) wspomina o czynnikach wpływających na cenę samochodu: zadłużenie, nieuregulowane dokumenty, wypadek, roszczenie ubezpieczeniowe, awaria mechanika. Wszystkie te czynniki są tam wymienione, wraz z wyjaśnieniem sprzedającego i informacją o tym, jak bardzo każdy z nich wpływa na cenę – zadłużenie obniża cenę, a nieuregulowane dokumenty – w samochody z długami lub rozbite.
Procent ten rośnie każdego dnia i nie oznacza to, że rynek się pogarsza: wciąż czytamy opis każdego ogłoszenia, w którym sprzedawca je wyjaśnia.
Jak tego używać do wyboru
Jeśli chcesz, żebyśmy to zrobili za Ciebie, doradca ds. zakupów Porównaj swój budżet i zużycie z tymi samymi danymi, patentem i ceną części zamiennych.
Jesteś po drugiej stronie? przewodnik po sprzedaży samochodu Użyj tych samych danych, aby określić, ile zamówić i rzeczoznawca oblicz swoje.
- Ustaw budżet i zobacz, w którym roku musisz dokonać płatności. Za tę samą kwotę można kupić popularny model o pięć lat nowszy od większego, starego, a ten nowszy będzie miał części zamienne i porównywalne podzespoły przez lata.
- Spójrz, ile traci rocznie przed ceną wejścia. Jeśli zamierzasz zatrzymać go na pięć lat, amortyzacja przewyższy tysiąc dolarów, które wynegocjowałeś.
- Wybrałem model z bogatą ofertą. Spośród setek ofert możesz zaczekać na samochód z wersją i przebiegiem, które Cię interesują, i porównać rzeczywiste ceny.
- Szeroki wachlarz opcji to nie okazja, to ostrzeżenie. Jeśli cena tego samego modelu różni się o 40%, oznacza to, że samochody w środku różnią się: wersją, silnikiem i stanem. Porównuj z konkurentami, a nie z medianą.
- Zanim podpiszesz, sprawdź. Nieuiszczone opłaty rejestracyjne pojazdu w SUCIVE, zastaw i obciążenie dowodu rejestracyjnego oraz przegląd samochodu przez mechanika. Powód niskiej ceny wyjaśniono w ta inna lista; tanio bez podanego powodu, w możliwości.
Metoda i ograniczenia
- Czy ceny podane w reklamachBrak stałych cen sprzedaży i wycen.
- Ten sam samochód wymieniony w wielu źródłach liczy się tylko raz. Reklamy w peso i te, których walutę wywnioskowaliśmy, są pomijane, ponieważ nie można ich porównywać w dolarach.
- Model trafia na wykresy po 30 lub więcej powiadomieniach; każdy rok krzywej amortyzacji wymaga 3 powiadomień. Poniżej tej liczby mediana jest anegdotyczna.
- Nie mierzymy sprzedaży. W Urugwaju oferty sprzedaży samochodów używanych nie są klasyfikowane według modelu, więc nikt – nawet my – nie jest w stanie powiedzieć, który samochód był najlepiej sprzedającym się w danym miesiącu. Najbliżej możemy określić, jak długo trwa dana oferta, a tę informację opublikujemy, gdy seria będzie wystarczająco długa.
- Jest ona przeliczana każdego dnia podczas uruchamiania katalogu.