Trh s ojetými vozy v Uruguayi
Co je dnes v prodeji, za jakou cenu, kolik každý model ročně ztrácí a kde je prostor pro vyjednávání? Pochází to z... 19.920 reklam Aktuální nabídky modelů 961, které si můžete denně přečíst na Mercado Libre, Facebook Marketplace a osmi webech s automobilovým zbožím a inzeráty. Data ze 6. listopadu 2026.
Toto měří nabídku, nikoli prodej. V Uruguayi nikdo nezveřejňuje, kolik ojetých aut se prodá za daný model, takže když se zde píše „model s největším počtem reklam“, znamená to jen to a nic víc: může to být nejprodávanější model nebo ten, který se prodává nejhůře.
Trh v šesti číslech
Aktuální oznámení
19.920
80 značek
Střední cena
US$ 12.500
25 Kč 8.900 USD · 75 Kč 18.000 USD
Střední kilometry
107.000 km
z těch, kteří to hlásí
Prodává autosalon
48 %
52% vlastník
Cena se změnila
315
za 7 dní
Co říkají data
Pro obě strany
Velká auta se znehodnocují mnohem rychleji.
Modely s cenou nad 22.000 USD ztrácejí za každý rok stáří 10,0 % své hodnoty; ty s cenou pod 12.000 USD pak 4,7 %. Pokud si koupíte SUV nebo velký pick-up, relativně nový model již absorboval nejdražší část tohoto poklesu; pokud ho vlastníte a váháte s prodejem, každý rok vás stojí více než někoho s malým autem.
Pro obě strany
Automatická převodovka má menší hodnotu, než se zdá
Ve srovnání s manuální verzí stejného modelu je automatická převodovka o 4,7 % dražší. Ve srovnání s manuální verzí stejného modelu a roku výroby, bez ohledu na úroveň výbavy, je o 11,0 % dražší: rozdíl je způsoben standardní výbavou. Pokud si připlácíte, nezapomeňte si ověřit, jakou verzi kupujete.
Pro obě strany
Je to trh kupujícího.
Z každých 10 nabídek, u kterých se cena změní, jich 9 klesne, s mediánem snížení ceny 4,4 %. Prodávající uvádějí nemovitost vysoko a později se přizpůsobují: kupující mají manévrovací prostor a prodávající získávají čas tím, že od začátku uvádějí nemovitost za tržní cenu.
Pokud si koupíte
Prodejce aut si účtuje o něco více než majitel.
Por el mismo modelo y año, una automotora pide 3,2 % más que un particular. En Renault Kwid, Nissan Sentra, Nissan March y otros la automotora pide incluso menos. Con una diferencia así, la garantía y la transferencia hecha pueden valer más que el ahorro.
Pokud prodáváte
Kilometry váží méně než rok
V rámci stejného modelu a roku výroby se každých 10.000 km rozdílu cena zvyšuje o 1,5 %: 50.000 km navíc o 7 %. Rok stáří navíc však přidává 5,9 %: více než dvojnásobek cenového rozdílu oproti ročnímu. Pro prodejce: zveřejnění skutečného počtu najetých kilometrů stojí méně než inzerát, který nikdo nemůže srovnávat.
Kolik aut je v každé cenové kategorii?
| Okraje | Oznámení | Část trhu | |
|---|
| až 5.000 USD | 730 | 3,7 % | |
| 5.000 až 8.000 USD | 3.074 | 15,4 % | |
| 8.000 až 12.000 USD | 5.763 | 28,9 % | |
| 12.000 až 18.000 USD | 5.359 | 26,9 % | |
| 18.000 až 25.000 USD | 2.412 | 12,1 % | |
| 25.000 až 40.000 USD | 1.625 | 8,2 % | |
| více než 40.000 USD | 957 | 4,8 % | |
Polovina trhu požaduje cenu mezi 8.900 a 18.000 USD. Automobil střední třídy (12.500 USD) je model z roku 2018 s 107.000 najetými kilometry.
Za co se prodává: palivo, pokladna a kdo to prodává
Palivo
- Nafta81,8 %
- Nafta5,8 %
- Žádná data5,3 %
- Elektrický4,3 %
- Hybridní2,7 %
- GNC0,1 %
Krabice
- Manuál59,1 %
- Automatický30,5 %
- Žádná data10,4 %
Kdo prodává
- Automobilový průmysl47,9 %
- Majitel52,0 %
- Žádná data0,1 %
Prodejce aut se ptá O 3,2 % více než jeden majitel pro stejný model a rok výroby.
Modely s největším počtem nabídek
Znovu: jsou to ti s největším počtem nabídek, ne ti nejprodávanější. Je to stejně užitečné, a to velmi: model se stovkami nabídek se snadno porovnává, snadno se najde ve verzi, kterou chcete, a snáze se dále prodává.
| Model | Oznámení | Střední cena | Rok / typický km | Ztráty za rok | Cenové rozpětí | Automatický |
|---|
| Chevrolet Onix | 660 | US$ 12.590 | 2021 · 74.996 km | 4,4 % | 26 % | 13 % |
| Volkswagen Gol | 524 | US$ 10.395 | 2014 · 127.500 km | 3,9 % | 41 % | 3 % |
| Peugeot 208 | 484 | US$ 12.800 | 2021 · 72.000 km | 5,9 % | 39 % | 17 % |
| Volkswagen Saveiro | 409 | US$ 14.300 | 2019 · 104.000 km | 3,7 % | 28 % | 1 % |
| Fiat Strada | 373 | US$ 14.900 | 2022 · 84.000 km | 5,6 % | 36 % | 14 % |
| Suzuki Celerio | 371 | US$ 9.500 | 2018 · 98.656 km | 4,5 % | 33 % | 6 % |
| Hyundai HB20 | 349 | US$ 13.490 | 2022 · 65.000 km | 3,7 % | 21 % | 6 % |
| Renault Kwid | 329 | US$ 9.900 | 2021 · 67.497 km | 3,5 % | 20 % | 1 % |
| Toyota Hilux | 295 | US$ 29.900 | 2017 · 200.000 km | 7,7 % | 72 % | 19 % |
| Renault Oroch | 292 | US$ 14.773 | 2022 · 89.000 km | 4,6 % | 33 % | 17 % |
| Suzuki Swift | 289 | US$ 13.490 | 2020 · 89.300 km | 5,9 % | 41 % | 14 % |
| Citroën C3 | 259 | US$ 11.200 | 2021 · 74.173 km | 4,1 % | 36 % | 8 % |
| Peugeot 2008 | 248 | US$ 13.990 | 2020 · 79.000 km | 7,0 % | 36 % | 38 % |
| Fiat Uno | 242 | US$ 8.545 | 2017 · 119.750 km | žádná data | 18 % | 1 % |
| Nissan Versa | 232 | US$ 12.900 | 2020 · 96.000 km | 8,0 % | 52 % | 49 % |
| Ford Ecosport | 220 | US$ 11.845 | 2017 · 119.053 km | 4,1 % | 27 % | 19 % |
| Volkswagen Up! | 218 | US$ 10.500 | 2018 · 105.000 km | žádná data | 15 % | 0 % |
| Suzuki Alto | 204 | US$ 6.990 | 2017 · 115.900 km | 6,3 % | 39 % | 0 % |
| Nissan Kicks | 194 | US$ 16.800 | 2020 · 85.100 km | 6,8 % | 27 % | 85 % |
| Chevrolet Tracker | 192 | US$ 17.280 | 2021 · 87.000 km | 8,3 % | 41 % | 72 % |
| Chevrolet Spark | 180 | US$ 6.900 | 2012 · 129.000 km | žádná data | 20 % | 1 % |
| Volkswagen Amarok | 176 | US$ 27.000 | 2019 · 177.500 km | 12,0 % | 72 % | 47 % |
| Chevrolet Celta | 163 | US$ 6.500 | 2010 · 150.625 km | žádná data | 37 % | 0 % |
| Chevrolet Corsa | 158 | US$ 6.000 | 2008 · 185.750 km | žádná data | 35 % | 1 % |
| Chevrolet Montana | 157 | US$ 18.900 | 2024 · 43.500 km | žádná data | 19 % | 44 % |
Větrák Jde o to, o kolik se ceny stejného modelu liší mezi nejlevnější a nejdražší čtvrtinou. Nad 40 % znamená, že v tomto rozmezí jsou velmi odlišné vozy – verze, motory, stav – a že samotná katalogová cena vám moc neřekne.
Kolik každý model ztratí ročně?
Toto je srovnání aktuální ceny stejného modelu rok od roku. Pokud plánujete ponechat si vůz pět let, je tento faktor významnější než počáteční cena: mezi modelem, který klesá o 2,4 % ročně, a modelem, který klesá o 12,0 %, představuje rozdíl 15.000 USD za pět let rozdíl 7.200 USD.
Ty, které nejlépe odolávají hodnotě
| Model | Ztráty za rok | O jeho průměrné ceně |
|---|
| Chevrolet Prisma | 2,4 % | US$ 252 |
| Renault Kwid | 3,5 % | US$ 347 |
| Volkswagen Saveiro | 3,7 % | US$ 529 |
| Hyundai HB20 | 3,7 % | US$ 499 |
| Volkswagen Gol | 3,9 % | US$ 405 |
| Citroën C3 | 4,1 % | US$ 459 |
| Ford Ecosport | 4,1 % | US$ 486 |
| Volkswagen Nivus | 4,2 % | US$ 861 |
Ti, kteří nejvíce ztratí
| Model | Ztráty za rok | O jeho průměrné ceně |
|---|
| Volkswagen Amarok | 12,0 % | US$ 3.240 |
| Hyundai Tucson | 11,8 % | US$ 1.617 |
| Volkswagen Vento | 10,4 % | US$ 2.174 |
| Nissan Frontier | 10,3 % | US$ 2.420 |
| Volkswagen Tiguan | 9,7 % | US$ 2.414 |
| Ford Ranger | 9,5 % | US$ 1.519 |
| Nissan Sentra | 8,3 % | US$ 995 |
| Chevrolet Tracker | 8,3 % | US$ 1.434 |
Vypočítává se pomocí lineárního modelu založeného na mediánu ceny pro každý rok výroby a je publikován pouze na základě dat za šest let a pětiletého období. Model, který se jeví jako plochý, téměř vždy kombinuje různé verze a neudržuje si svou hodnotu.
Co si koupíte s každým rozpočtem
Modelky, jejichž náklady na reklamu se pohybují mezi 80 % a 100 % rozpočtu, ve srovnání s rokem, který peníze platí dnes. Není to „nejlevnější varianta“: je to, co si za to koupíte.
S 6.000 USD (989 reklam v daném pásu)
Suzuki Alto 20175.600 USD · 138.000 kmChevrolet Corsa, rok výroby 20085.495 USD · 190.000 kmChevrolet Celta, rok výroby 20065.500 USD · 186.559 kmVolkswagen Gol 20025.000 USD · 220.000 kmChevrolet Spark 20105.500 USD · 135.000 kmChevrolet Corsa Classic 20095.900 USD · 162.000 kmPeugeot 206 20025.500 USD · 215.000 kmSuzuki Alto 800 20145.900 USD · 138.000 km
S 10.000 USD (3.298 reklam v daném pásu)
Renault Kwid 20209.490 USD · 81.650 kmFiat Uno 20178.990 USD · 115.000 kmVolkswagen Gol 20129.000 USD · 147.000 kmSuzuki Celerio, rok výroby 20179.200 USD · 109.500 kmPeugeot 208 20169.390 USD · 105.706 kmChevrolet Onix, rok výroby 20179.500 USD · 128.000 kmVolkswagen Up! 20179.800 USD · 117.543 kmSuzuki Swift 20159.500 USD · 136.000 km
S 15.000 USD (3.334 reklam v daném pásu)
Chevrolet Onix, rok výroby 202313.500 USD · 58.200 kmHyundai HB20 202213.500 USD · 63.000 kmVolkswagen Saveiro 201813.990 USD · 115.500 kmPeugeot 208 202313.500 USD · 60.000 kmVolkswagen Gol 202013.490 USD · 88.750 kmRenault Oroch, rok výroby 201913.500 USD · 115.000 kmSuzuki Swift 202213.900 USD · 79.000 kmPeugeot 2008 202013.800 USD · 80.000 km
S 20.000 USD (2.411 reklam v daném pásu)
Fiat Strada 202417.395 USD · 50.161 kmChevrolet Montana, rok výroby 202418.300 USD · 48.750 kmVolkswagen Saveiro 202317.300 USD · 46.000 kmRenault Oroch, rok výroby 202317.900 USD · 55.000 kmNissan Kicks 202217.800 USD · 75.000 kmPeugeot 208 202416.990 USD · 29.000 kmChevrolet Onix, rok výroby 202317.200 USD · 37.627 kmVolkswagen Nivus 202218.990 USD · 72.000 km
S 30.000 USD (1.158 reklam v daném pásu)
Toyota Hilux, rok výroby 201326.500 USD · 295.000 kmVolkswagen Tiguan, rok výroby 202026.990 USD · 88.000 kmBYD Yuan Pro 202525.900 USD · 20.500 kmNissan Frontier, rok výroby 202328.900 USD · 100.000 kmToyota Corolla Cross, rok výroby 202227.850 USD · 82.737 kmJeep Compass, rok výroby 202326.495 USD · 55.500 kmVolkswagen Amarok 201726.450 USD · 190.000 kmVolkswagen T-Cross 202526.500 USD · 30.000 km
Kolik prostoru je pro vyjednávání?
Za posledních 7 dní jsme zaznamenali změnu ceny na 315 reklam (1,0 % těch, které sledujeme denně, včetně těch, které nejsou uvedeny ve výše uvedených tabulkách). 283 pacientů kleslo a 32 vzrostlo; medián poklesu byl 4,4 %.
To jsou změny, které viděli jsme Mezi dvěma čteními se v reklamě nenabízejí žádné slevy, které by reklama měla. Slouží jako spodní hranice, o kolik se může cena posunout, aniž by o ní někdo vyjednával: pokud ji prodávající již sám snížil, je prostor pro další snížení.
Jak dlouho trvá prodej?
Polovina reklam zmizí 22.619 dní nebo méně, asi 11.292 reklam, které opustily trh, zatímco jsme se na ně dívali.
Co uvádějí oznámení
631 inzerátů (2,7 %) zmiňuje něco o autě, co ovlivňuje to, co kupujete: dluh, nevyřízené papíry, nehoda, pojistná událost, rozbitá mechanika. Všechny tyto informace jsou uvedeny s vysvětlením prodávajícího a s uvedením, jak moc každý důvod ovlivňuje cenu – dluh cenu snižuje; nevyřízené papíry nikoli. auta s dluhy nebo havarovaná.
Toto procento každý den roste, a ne proto, že by se trh zhoršoval: stále čteme popis každé reklamy, kde prodejce vše vysvětluje.
Jak toto použít k výběru
Pokud chcete, abychom to udělali za vás, nákupní poradce Porovnejte svůj rozpočet a spotřebu se stejnými daty, patentem a cenou náhradních dílů.
Jsi na druhé straně? průvodce prodejem vašeho auta Použijte tato stejná data k určení množství objednaného zboží a odhadce vypočítejte si ten svůj.
- Nastavte si rozpočet a podívejte se, za který rok budete platit. Za stejnou částku peněz se dá koupit populární model o pět let novější než velký, starý model, a ten novější bude mít náhradní a srovnatelné díly po celá léta.
- Podívejte se, kolik to ročně ztrácí před vstupní cenou. Pokud si ho necháte pět let, znehodnocení převáží tisíc dolarů, které jste vyjednali.
- Vybral jsem si model s bohatou nabídkou. Díky stovkám nabídek si můžete počkat na vůz s požadovanou verzí a počtem najetých kilometrů a porovnat skutečné ceny.
- Široká škála možností není příležitost, je to varování. Když se cena stejného modelu liší o 40 %, znamená to, že auta uvnitř se liší: verzí, motorem, stavem. Porovnávejte s konkurencí, ne s mediánem.
- Než podepíšete, zkontrolujte si to. Neuhrazené poplatky za registraci vozidla u SUCIVE, zástavní právo a věcné břemeno na osvědčení o registraci vozidla a kontrola vozidla mechanikem. Důvod nízké ceny je vysvětlen v tento další seznamlevné bez udání důvodu, v příležitosti.
Metoda a limity
- Jsou ceny požadované v inzerátechŽádné fixní prodejní ceny ani odhady.
- Stejné auto uvedené ve více zdrojích se počítá pouze jednou. Reklamy v pesos a ty, jejichž měnu jsme odvodili, jsou vyloučeny, protože je nelze porovnávat v dolarech.
- Model se do grafů dostane s 30 nebo více oznámeními; každý rok odpisové křivky potřebuje 3. Pod touto hodnotou je medián neoficiální.
- Neměříme prodeje. V Uruguayi se převody ojetých vozů neuvádějí podle modelu, takže nikdo – ani my – nemůže říct, který ojetý vůz byl v daném měsíci nejprodávanější. Nejbližší údaj, který můžeme získat, je doba trvání nabídky, a tuto informaci zveřejníme, jakmile bude série dostatečně dlouhá.
- Přepočítává se každý den při spuštění adresáře.