Který ojetý vůz si mám koupit?

Řekněte nám, kolik ho máte, k čemu ho budete používat a na čem vám nejvíce záleží. Řekneme vám, jaký model a rok výroby si můžete koupit dnes, kolik vás bude stát jeho měsíční vlastnictví – palivo, registrace, povinné ručení, údržba a odpisy – a kolik stojí náhradní díly. (Z aktuální nabídky) adresář ojetých vozů a z našeho vlastního průzkumu náhradních dílů na Mercado Libre.

Město a trasa
12.000 km ročně
2 osoby
Automatický

Na čem vám nejvíce záleží? (maximálně 3)

Že to stojí málo
Levné a snadné náhradní díly
Aby to neztrácelo na hodnotě
Zabezpečení
Plocha
Nejnovější možné

Con US$ 15.000, estas son las 8 mejores opciones entre 59 combinaciones de modelo, combustible y caja que entran en tu presupuesto y tus filtros, de 247 modelos con avisos suficientes. Combinaciones que quedaron afuera: 195 por la caja, 96 por presupuesto.

Comparar las tres primeras lado a lado: en qué gana cada una con tu plata, el gráfico de precio por año y la tabla completa.

1. Chevrolet Onix 2022

Nafta · automática · hatchback

US$ 14.990

mitad entre US$ 14.300 y US$ 15.990 · 11 avisos · 51.000 km

Protože

  • Con US$ 15.000 llegás a un 2022: la mitad de los 11 avisos de ese año se pide hasta US$ 14.990.
  • Tenerlo sale $ 11.384 por mes con 12.000 km al año, de lo más bajo de tus opciones.
  • Pierde 4 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.
  • 89 % de las fichas de este modelo declara control de estabilidad.

Lo que sale del bolsillo: $ 11.384 por mes

Palivo (6,1 L/100 km) $ 5.517
Patente ($ 28.214 al año, estimada) $ 2.351
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 2.912
Además, lo que pierde de valor (4,4 % por año)$ 2.281
Contando lo que pierde de valor$ 13.665

Repuestos

En línea con el modelo típico · 154 avisos en Mercado Libre, relevados el 21/10

Pastillas de freno delanteras$ 877
Filtro de aceite$ 245
Amortiguador delantero$ 3.190
Kit de embrague$ 6.409
Óptica delantera$ 6.607

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 89 %, airbags frontales 100 %, ABS 100 %, ISOFIX 96 %.

Plocha

5 plazas, 4,16 m de largo.

2. Hyundai HB20 2022

Nafta · automática · hatchback

US$ 14.400

mitad entre US$ 13.375 y US$ 15.075 · 4 avisos · 82.750 km

Negociando o eligiendo con más kilómetros, un 2023 desde US$ 14.890.

Protože

  • Con US$ 15.000 llegás a un 2022: la mitad de los 4 avisos de ese año se pide hasta US$ 14.400.
  • Pierde 4 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.
  • 96 % de las fichas de este modelo declara control de estabilidad.
  • Hay 347 avisos: fácil de encontrar y de revender.

Lo que sale del bolsillo: $ 12.346 por mes

Palivo (7,2 L/100 km) $ 6.512
Patente ($ 27.103 al año, estimada) $ 2.259
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 2.972
Además, lo que pierde de valor (3,7 % por año)$ 1.843
Contando lo que pierde de valor$ 14.189

Repuestos

En línea con el modelo típico · 114 avisos en Mercado Libre, relevados el 22/10

Pastillas de freno delanteras$ 1.006
Filtro de aceite$ 151
Amortiguador delantero$ 3.490
Kit de embrague$ 7.187
Óptica delantera$ 8.854

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 96 %, airbags frontales 99 %, ABS 100 %, ISOFIX 100 %.

Plocha

5 plazas, baúl de 300 litros, 3,94 m de largo.

3. Chevrolet Onix plus 2020

Nafta · automática · sedán

US$ 14.900

mitad entre US$ 14.900 y US$ 14.990 · 5 avisos · 55.777 km

Negociando o eligiendo con más kilómetros, un 2021 desde US$ 14.625.

Protože

  • Con US$ 15.000 llegás a un 2020: la mitad de los 5 avisos de ese año se pide hasta US$ 14.900.
  • Pierde 1 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.
  • 96 % de las fichas de este modelo declara control de estabilidad.
  • Consume unos 6,3 L/100 km.

Čeho se vzdáváš

  • Repuestos 57 % más caros que el modelo típico.

Lo que sale del bolsillo: $ 12.785 por mes

Palivo (6,3 L/100 km) $ 5.698
Patente ($ 28.044 al año, estimada) $ 2.337
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 4.146
Además, lo que pierde de valor (0,8 % por año)$ 412
Contando lo que pierde de valor$ 13.197

Repuestos

57 % más caros que el modelo típico · 30 avisos en Mercado Libre, relevados el 01/11

Amortiguador delantero$ 3.290
Kit de embrague$ 14.835
Óptica delantera$ 8.920

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 96 %, airbags frontales 100 %, ABS 100 %.

Plocha

5 plazas, 4,16 m de largo.

4. Citroën C3 2024

Nafta · automática · hatchback

US$ 13.990

mitad entre US$ 13.900 y US$ 15.490 · 5 avisos · 42.903 km

Protože

  • Con US$ 15.000 llegás a un 2024: la mitad de los 5 avisos de ese año se pide hasta US$ 13.990.
  • Pierde 4 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.
  • 90 % de las fichas de este modelo declara control de estabilidad.
  • Hay 257 avisos: fácil de encontrar y de revender.

Lo que sale del bolsillo: $ 12.421 por mes

Palivo (7,0 L/100 km) $ 6.332
Patente ($ 26.332 al año, estimada) $ 2.194
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 3.292
Además, lo que pierde de valor (4,1 % por año)$ 1.984
Contando lo que pierde de valor$ 14.405

Repuestos

15 % más caros que el modelo típico · 172 avisos en Mercado Libre, relevados el 24/10

Pastillas de freno delanteras$ 993
Filtro de aceite$ 428
Amortiguador delantero$ 3.423
Kit de embrague$ 5.767
Kit de distribución$ 6.644
Óptica delantera$ 7.286

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 90 %, airbags frontales 100 %, ABS 100 %, ISOFIX 97 %.

Plocha

5 plazas, baúl de 300 litros, 3,85 m de largo.

5. Volkswagen Gol 2022

Nafta · automática · hatchback

US$ 15.000

mitad entre US$ 13.368 y US$ 15.800 · 6 avisos · 65.982 km

Protože

  • El más nuevo a la venta es un 2022: la mitad de sus 6 avisos se pide hasta US$ 15.000.
  • Tenerlo sale $ 11.958 por mes con 12.000 km al año, de lo más bajo de tus opciones.
  • Repuestos 39 % más baratos que el modelo típico, con 191 avisos de repuestos en Mercado Libre.
  • Pierde 4 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.

Lo que sale del bolsillo: $ 11.958 por mes

Palivo (7,5 L/100 km) $ 6.784
Patente ($ 28.233 al año, estimada) $ 2.353
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 2.218
Además, lo que pierde de valor (3,9 % por año)$ 2.023
Contando lo que pierde de valor$ 13.981

Repuestos

39 % más baratos que el modelo típico · 191 avisos en Mercado Libre, relevados el 22/10

Pastillas de freno delanteras$ 790
Filtro de aceite$ 171
Amortiguador delantero$ 2.041
Kit de embrague$ 3.920
Kit de distribución$ 2.929
Óptica delantera$ 2.890

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 56 %, airbags frontales 93 %, ABS 94 %, ISOFIX 82 %.

Plocha

5 plazas, baúl de 300 litros, 3,90 m de largo.

6. Suzuki Celerio 2025

Nafta · automática · hatchback

US$ 13.500

mitad entre US$ 13.375 y US$ 13.850 · 4 avisos · 18.500 km

Protože

  • El más nuevo a la venta es un 2025: la mitad de sus 4 avisos se pide hasta US$ 13.500.
  • Tenerlo sale $ 11.144 por mes con 12.000 km al año, de lo más bajo de tus opciones.
  • Pierde 5 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.
  • Consume unos 5,7 L/100 km.

Lo que sale del bolsillo: $ 11.144 por mes

Palivo (5,7 L/100 km) $ 5.156
Patente ($ 25.409 al año, estimada) $ 2.117
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 3.268
Además, lo que pierde de valor (4,5 % por año)$ 2.101
Contando lo que pierde de valor$ 13.245

Repuestos

13 % más caros que el modelo típico · 117 avisos en Mercado Libre, relevados el 22/10

Pastillas de freno delanteras$ 1.279
Filtro de aceite$ 309
Amortiguador delantero$ 4.190
Kit de embrague$ 6.691
Óptica delantera$ 6.131

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 67 %, airbags frontales 99 %, ABS 98 %, ISOFIX 94 %.

Plocha

3,60 m de largo.

7. Renault Duster 2021

Nafta · automática · suv o crossover

US$ 14.500

mitad entre US$ 14.425 y US$ 15.118 · 10 avisos · 86.000 km

Negociando o eligiendo con más kilómetros, un 2022 desde US$ 14.850.

Protože

  • Con US$ 15.000 llegás a un 2021: la mitad de los 10 avisos de ese año se pide hasta US$ 14.500.
  • Pierde 5 % de valor por año, menos que el 6 % del auto típico.
  • 91 % de las fichas de este modelo declara control de estabilidad.
  • Hay 151 avisos: fácil de encontrar y de revender.

Lo que sale del bolsillo: $ 12.768 por mes

Palivo (7,7 L/100 km) $ 6.965
Patente ($ 27.291 al año, estimada) $ 2.274
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 2.926
Además, lo que pierde de valor (5,0 % por año)$ 2.507
Contando lo que pierde de valor$ 15.275

Repuestos

En línea con el modelo típico · 96 avisos en Mercado Libre, relevados el 26/10

Pastillas de freno delanteras$ 1.458
Filtro de aceite$ 102
Amortiguador delantero$ 3.266
Kit de embrague$ 5.728
Kit de distribución$ 7.262
Óptica delantera$ 7.043

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 91 %, airbags frontales 100 %, ABS 100 %, ISOFIX 96 %.

Plocha

5 plazas, baúl de 475 litros, 4,33 m de largo.

8. Suzuki Swift 2022

Nafta · automática · hatchback

US$ 14.990

mitad entre US$ 14.250 y US$ 15.245 · 7 avisos · 64.000 km

Protože

  • Con US$ 15.000 llegás a un 2022: la mitad de los 7 avisos de ese año se pide hasta US$ 14.990.
  • Tenerlo sale $ 11.576 por mes con 12.000 km al año, de lo más bajo de tus opciones.
  • 86 % de las fichas de este modelo declara control de estabilidad.
  • Consume unos 5,6 L/100 km.

Čeho se vzdáváš

  • Repuestos 28 % más caros que el modelo típico.

Lo que sale del bolsillo: $ 11.576 por mes

Palivo (5,6 L/100 km) $ 5.065
Patente ($ 28.214 al año, estimada) $ 2.351
Seguro obligatorio (SOA promedio)$ 603
Mantenimiento$ 3.556
Además, lo que pierde de valor (5,9 % por año)$ 3.059
Contando lo que pierde de valor$ 14.634

Repuestos

28 % más caros que el modelo típico · 107 avisos en Mercado Libre, relevados el 24/10

Pastillas de freno delanteras$ 908
Filtro de aceite$ 932
Amortiguador delantero$ 3.902
Kit de embrague$ 6.353
Óptica delantera$ 5.885

Zabezpečení

Ensayos de Latin NCAP de este modelo. Cada uno es de una versión y un año: confirmá cuál es el del auto que mirás.

En las fichas de este modelo: control de estabilidad 86 %, airbags frontales 100 %, ABS 99 %, ISOFIX 97 %.

Plocha

5 plazas, baúl de 395 litros, 3,69 m de largo.

Nafta Súper 95 a $ 90,45 y gasoil 50-S a $ 62,79 el litro (ANCAP, vigentes desde noviembre de 2026). Dólar a $ 41,50. Avisos leídos el 06/11/2026.

Před podpisem

  1. Požádal jsem o informace o registraci a sčítání lidu a zkontroloval jsem dluh.

    S těmito dvěma informacemi je kontrola dluhu SUCIVE zdarma a zobrazuje registrační značku, platební dohody a pokuty. Pokud máte o auto vážný zájem, před předáním jakýchkoli peněz si vyžádejte certifikát SUCIVE: je to jediný způsob, jak dluh zrušit. Dokud existuje nesplacený dluh, auto nelze převést.

    Zkontrolujte si svůj dluh v systému SUCIVE
  2. Podívejte se na skutečnou poznávací značku toho auta

    Poplatek za registraci, který zde vypočítáváme, vychází z požadované ceny. Oficiální poplatek se vypočítává na základě nosnosti vozidla pro daný rok výroby, model a verzi a ověřuje se pomocí registrační značky a registrační značky.

    Zkontrolujte hodnotu patentu
  3. Požádal jsem o osvědčení o registraci.

    Informační certifikát od Generálního ředitelství registrů ukazuje zástavní práva, věcná břemena a registrovaného vlastníka (1.265 USD při standardním zpracování, září 2026). Pokud prodávající není osobou uvedenou v listině, musí být tato otázka vyřešena písemně před platbou.

    Informační certifikát (gub.uy)
  4. Zeptejte se na cenu při platbě v hotovosti

    Mnoho prodejců automobilů inzeruje datum dodání, ale ne cenu vozu. V našem adresáři uvádíme cenu za hotové, pokud je uvedena v inzerátu; pokud ne, zeptejte se před porovnáním.

    Zobrazit adresář
  5. Vezměte to k mechanikovi, kterému důvěřujete.

    V Uruguayi nikdo nezveřejňuje, kolik problémů má který model: mechanická kontrola před podpisem kauce je jediný způsob, jak měřit spolehlivost vozu. Také jsem požádal o servisní záznamy a v Montevideu o poslední osvědčení o technické prohlídce vozidla: u soukromých vozů se za ni platí každé tři roky ve stáří od 5 do 15 let, každé dva roky ve stáří od 15 do 25 let a každý rok po 25 letech.

    Technická kontrola v Montevideo Digest
  6. Dávejte si pozor na to, co varování nechává nevyřčené

    Nehody, pojistné události, zahraniční registrační značky, nesplacené dluhy nebo nevyřízená dokumentace – to vše snižují cenu a někdy je to uvedeno v inzerátu. Náš přehled deklarovaných rizik vám ukazuje, o kolik nižší je požadovaná cena z každého důvodu.

    Havarovaná auta s nesplacenými dluhy

Jak vypočítat

  • Rok. Pro každý model, typ paliva a převodovku nejnovější rok, jehož střední cena odpovídá vašemu rozpočtu, s alespoň třemi nabídkami. Model potřebuje 12 aktivních nabídek, aby se kvalifikoval, a stejné auto uvedené ve více zdrojích se započítává jednou.
  • Patent. Ojeté vozy 4,5 % tržní hodnoty, ojeté elektromobily 2,25 % bez DPH (hybridy nemají vlastní sazbu: platí se jako jakékoli jiné auto), minimální hodnota 8.770,10 USD a dolar 41,826 USD. Oficiální tržní hodnota (ocenění) se konzultuje při registraci: zde se odhaduje s mediánem požadované hodnoty. Seřazený text · dotazy ohledně zápisu.
  • Palivo. Průměrná spotřeba inzerovaných modelů pro daný model, deklarovaná nebo odhadovaná podle modelu, na základě vašeho počtu najetých kilometrů a aktuální ceny modelu ANCAP. Elektromobily, 16 kWh na 100 km za 10,31 USD za kWh (odhad z webu – žádný oficiální uruguayský zdroj).
  • Povinné pojištění. 7.238 dolarů ročně: Toto je průměrná cena na trhu zveřejněná společností BCU, nikoli pevná sazba; zákon ji používá k výpočtu pokuty za řízení bez pojištění. Konečná cena bude určena porovnáním nabídek.
  • Údržba. $12.000 ročně plus $2,00 za kilometr vynásobené indexem náhradních dílů pro daný model. Toto je předpoklad z webu: neexistuje žádný zveřejněný ceník servisu.
  • Co ztrácí na hodnotě. Roční pokles modelu, měřený oproti jeho vlastním varováním, je stejná přímka jako zpráva o trhu; pokud model nemá křivku, jedná se o typickou křivku pro daný trh.
  • Náhradní díly. Na Mercado Libre Uruguay bylo pro každý model vyhledáno šest položek; index porovnává každou položku s mediánem všech modelů. Každý model je znovu analyzován každé dva týdny.
  • Bezpečnost. Crash testy Latin NCAP pro daný model, které jsou zobrazeny, ale nejsou hodnoceny, jsou založeny na konkrétní verzi s airbagy a téměř nikdy neuvádějí rok výroby. Kompletní seznam testů pro zde prodávané modely s odkazy na jednotlivé oficiální výsledky je k dispozici na adrese [link missing]. testy Latin NCAP.
  • Pořadí. Každá možnost je hodnocena oproti ostatním, které prošly vašimi filtry, v sedmi oblastech: stáří, náklady na vlastnictví, prodejní hodnota, dostupnost náhradních dílů, bezpečnost, prostor a vhodnost pro vaše potřeby. To, co označíte jako důležité, má tři váhy. Chybějící informace má poloviční hodnotu skóre: ani nepenalizuje, ani neodměňuje.

Co vám nemůžeme říct: jak často který model selhává (v Uruguayi tyto informace nikdo nezveřejňuje), jaká je konečná prodejní cena (vidíme pouze požadovanou cenu) nebo kolik stojí havarijní pojištění (uvádí se samostatně). Pokud váháte mezi autem, motocyklem nebo autobusem, je tu... srovnávač dopravy.

Často kladené otázky

Jaké je nejlepší ojeté auto k nákupu v Uruguayi?
Neexistuje jen jedna možnost: záleží na vašem rozpočtu, na tom, k čemu ho budete používat a na čem vám nejvíce záleží. Poradce seřadí modely, které odpovídají vašemu rozpočtu, na základě vašich odpovědí – náklady na vlastnictví, náhradní díly, prodejní hodnota, bezpečnost, prostor nebo to, zda se jedná o nejnovější model – s využitím aktuálních nabídek. Proto se seznam mění, pokud se změní vaše odpovědi nebo trh.
Jak se vypočítává registrační poplatek za ojetý vůz v roce 2026?
Podle konsolidovaného textu SUCIVE z roku 2026 platí ojetý vůz 4,5 % své oficiální tržní hodnoty (odhadovaná hodnota), převedené na pesos s použitím fixního směnného kurzu 41,826 USD za dolar. Ojetý elektromobil platí 2,25 % své hodnoty bez DPH; hybridy nemají vlastní daňovou sazbu a platí stejně jako jakékoli jiné auto. Žádný model z roku 1992 nebo později neplatí méně než 8.770,10 USD ročně. Platba za celý rok s první splátkou poskytuje 20% slevu nebo 10% slevu za včasnou platbu každé splátky, aniž by se tyto slevy kumulovaly. Zde odhadujeme odhadovanou hodnotu pomocí mediánu požadované ceny pro daný model a rok; přesnou částku za vůz lze ověřit u SUCIVE pomocí jeho registrační značky a registrační značky.
Odkud se berou ceny náhradních dílů?
Z našeho vlastního průzkumu na Mercado Libre Uruguay: pro každý model jsme vyhledali šest dílů – přední brzdové destičky, olejový filtr, přední tlumič, sadu spojky, sadu rozvodového řemene a světlomet – a ponechali jsme si nejnovější nabídky, které daný model zmiňovaly. Index porovnává každý díl s mediánem ceny napříč všemi modely: 0,80 znamená o 20 % levnější než typický model. Jedná se o ceny z nabídek, nikoli o ceny skladem v obchodech s autodíly, a díl se může mezi generacemi stejného modelu měnit. Každý model je kontrolován každé dva týdny.
Co znamenají latinské hvězdy NCAP?
Latin NCAP provádí nárazové testy vozů prodávaných v Latinské Americe a hodnotí je od 0 do 5 hvězdiček. Jeho protokol se v letech 2016 a 2020 změnil, takže hodnocení z roku 2015 a hodnocení z roku 2023 nelze přímo srovnávat. Navíc hodnotí JEDNU verzi, včetně airbagů, najednou a téměř nikdy neuvádí rok, od kterého hodnocení platí: stejný model může mít v jedné generaci nula hvězdiček a v další pět. Proto výsledky testů modelu zobrazujeme s jeho rokem výroby a odkazem a nepoužíváme je k hodnocení: ověřte si, který z nich odpovídá vozu, na který se díváte. Absence testu nemusí nutně znamenat nula hvězdiček.
Proč se tam neukazuje auto, které hledám?
Abychom vám mohli poradit, potřebujeme nějaká data: model musí mít alespoň 12 aktivních inzerátů, kombinaci paliva a převodovky alespoň 6 a rok výroby alespoň 3. Důležité jsou také vaše filtry: rozpočet, převodovka, typ paliva, typ karoserie, počet cestujících a zamýšlené použití. Vozy na CNG jsou vyloučeny, protože jich je příliš málo na porovnání. Všechny inzeráty jsou v adresáři ojetých vozů.
Zahrnuje měsíční cena havarijní pojištění?
Ne. Zahrnuje povinné ručení (SOA) s průměrným pojistným zveřejněným BCU, což je tržní průměr, nikoli pevná sazba. Havarijní pojištění závisí na voze, vašem stáří, místě parkování a pojišťovně a žádná z nich nezveřejňuje ceník: musíte si vyžádat cenovou nabídku.