Trg rabljenih avtomobilov v Urugvaju
Kaj je danes v prodaji, po kakšni ceni, koliko se letno izgubi vsak model in kje je prostor za pogajanja? Izhaja iz 19.788 oglasov Trenutne oglase za modele 960, ki jih lahko dnevno berete na Mercado Libre, Facebook Marketplace in osmih spletnih straneh z avtomobili in malimi oglasi. Podatki od 6. novembra 2026.
To meri ponudbo, ne prodaje. V Urugvaju nihče ne objavlja, koliko rabljenih avtomobilov se proda na model, zato ko tukaj piše "model z največ oglasi", to pomeni le to in nič več: lahko gre za najbolje prodajan model ali pa za tistega, ki ga je najtežje prodati.
Trg v šestih številkah
Trenutna obvestila
19.788
80 blagovnih znamk
Srednja cena
US$ 12.500
25 p 8.900 USD · 75 p 18.000 USD
Srednje veliki kilometri
107.000 km
tistih, ki to poročajo
Prodaja avtohišo
48 %
52-odstotni lastnik
Cena se je spremenila
316
v 7 dneh
Kaj pravijo podatki
Za obe strani
Veliki avtomobili se veliko hitreje amortizirajo.
Modeli, katerih cena presega 22.000 ameriških dolarjev, izgubijo 10,0 % svoje vrednosti na leto starosti; tisti, katerih cena je nižja od 12.000 ameriških dolarjev, 4,7 %. Če kupite športni terenec ali velik poltovornjak, je relativno nov že absorbiral najdražji del tega upada; če ga imate v lasti in oklevate s prodajo, vas vsako leto stane več kot nekoga z majhnim avtomobilom.
Za obe strani
Samodejni menjalnik je vreden manj, kot se zdi
V primerjavi z ročnim menjalnikom istega modela je avtomatski menjalnik za 4,5 % dražji. V primerjavi z ročnim menjalnikom istega modela in letnika, ne glede na stopnjo opreme, je za 10,9 % dražji: razlika je posledica standardne opreme. Če doplačujete, preverite, katero različico kupujete.
Za obe strani
To je trg kupcev.
Od vsakih 10 oglasov, pri katerih se cena spremeni, se jih 9 zniža, s povprečnim znižanjem cene za 4,4 %. Prodajalci uvrstijo nepremičnine visoko in se kasneje prilagodijo: kupci imajo manevrski prostor za manevriranje, prodajalci pa pridobijo čas, če nepremičnine od začetka uvrstijo po tržni ceni.
Če kupite
Prodajalec avtomobilov zaračuna nekoliko več kot lastnik.
Por el mismo modelo y año, una automotora pide 3,0 % más que un particular. En Renault Kwid, Nissan Sentra, Nissan March y otros la automotora pide incluso menos. Con una diferencia así, la garantía y la transferencia hecha pueden valer más que el ahorro.
Če prodajate
Kilometri tehtajo manj kot eno leto
Znotraj istega modela in letnika vsakih 10.000 km razlike poveča ceno za 1,5 %: 50.000 km več pa za 7 %. Dodatno leto starosti pa poveča ceno za 5,9 %: več kot dvakratnik razlike v ceni enega leta. Za prodajalce: razkritje dejanskega števila prevoženih kilometrov stane manj kot oglas, ki ga nihče ne more primerjati.
Koliko avtomobilov je v vsakem cenovnem razredu?
| Resje | Obvestila | Del trga | |
|---|
| do 5.000 ameriških dolarjev | 721 | 3,6 % | |
| od 5.000 do 8.000 ameriških dolarjev | 3.055 | 15,4 % | |
| od 8.000 do 12.000 ameriških dolarjev | 5.725 | 28,9 % | |
| od 12.000 do 18.000 ameriških dolarjev | 5.323 | 26,9 % | |
| od 18.000 do 25.000 ameriških dolarjev | 2.393 | 12,1 % | |
| od 25.000 do 40.000 ameriških dolarjev | 1.618 | 8,2 % | |
| več kot 40.000 ameriških dolarjev | 953 | 4,8 % | |
Polovica trga zahteva med 8.900 in 18.000 ameriškimi dolarji. Avtomobil srednjega razreda (12.500 ameriških dolarjev) je model iz leta 2018 s 107.000 prevoženimi kilometri.
S čim se prodaja: gorivo, blagajna in kdo ga prodaja
Gorivo
- Nafta81,8 %
- Dizel5,8 %
- Ni podatkov5,3 %
- Električni4,3 %
- Hibrid2,7 %
- GNC0,1 %
Škatla
- Ročno59,1 %
- Samodejno30,5 %
- Ni podatkov10,4 %
Kdo prodaja
- Avtomobilizem47,8 %
- Lastnik52,1 %
- Ni podatkov0,1 %
Prodajalec avtomobilov sprašuje 3,0 % več kot en lastnik za isti model in letnik.
Modeli z največ ponudbami
Še enkrat: to so tisti z največ oglasi, ne pa najbolje prodajani. To je prav tako uporabno, in to zelo: model s stotinami oglasov je enostavno primerjati, enostavno ga je najti v želeni različici in ga je lažje prodati naprej.
| Model | Obvestila | Srednja cena | Leto / tipični kilometri | Izgube na leto | Cenovni razpon | Samodejno |
|---|
| Chevrolet Onix | 656 | US$ 12.645 | 2021 · 74.991 km | 4,4 % | 26 % | 13 % |
| Volkswagen Gol | 523 | US$ 10.400 | 2014 · 127.000 km | 3,9 % | 41 % | 3 % |
| Peugeot 208 | 481 | US$ 12.800 | 2021 · 72.000 km | 5,9 % | 39 % | 17 % |
| Volkswagen Saveiro | 407 | US$ 14.300 | 2019 · 106.000 km | 3,7 % | 28 % | 1 % |
| Fiat Strada | 369 | US$ 14.890 | 2022 · 85.000 km | 5,7 % | 36 % | 14 % |
| Suzuki Celerio | 368 | US$ 9.500 | 2018 · 98.000 km | 4,5 % | 34 % | 6 % |
| Hyundai HB20 | 347 | US$ 13.490 | 2022 · 65.000 km | 3,7 % | 20 % | 6 % |
| Renault Kwid | 326 | US$ 9.900 | 2021 · 67.540 km | 3,5 % | 20 % | 1 % |
| Toyota Hilux | 292 | US$ 29.900 | 2017 · 200.928 km | 7,6 % | 71 % | 19 % |
| Renault Oroch | 291 | US$ 14.800 | 2022 · 89.000 km | 4,6 % | 33 % | 17 % |
| Suzuki Swift | 285 | US$ 13.490 | 2020 · 89.300 km | 5,9 % | 41 % | 14 % |
| Citroën C3 | 257 | US$ 11.200 | 2021 · 74.173 km | 4,1 % | 36 % | 7 % |
| Peugeot 2008 | 244 | US$ 13.990 | 2020 · 79.000 km | 7,1 % | 36 % | 38 % |
| Fiat Uno | 242 | US$ 8.545 | 2017 · 119.750 km | ni podatkov | 18 % | 1 % |
| Nissan Versa | 232 | US$ 12.900 | 2020 · 96.000 km | 8,0 % | 52 % | 49 % |
| Ford Ecosport | 219 | US$ 11.800 | 2017 · 119.105 km | 4,1 % | 27 % | 19 % |
| Volkswagen Up! | 215 | US$ 10.500 | 2018 · 104.500 km | ni podatkov | 15 % | 0 % |
| Suzuki Alto | 201 | US$ 6.950 | 2017 · 118.000 km | 6,2 % | 37 % | 0 % |
| Nissan Kicks | 192 | US$ 16.800 | 2020 · 85.000 km | 7,3 % | 27 % | 85 % |
| Chevroletov sledilnik | 191 | US$ 17.270 | 2021 · 87.500 km | 8,4 % | 42 % | 72 % |
| Chevrolet Spark | 180 | US$ 6.900 | 2012 · 129.000 km | ni podatkov | 20 % | 1 % |
| Volkswagen Amarok | 175 | US$ 27.000 | 2019 · 177.750 km | 12,0 % | 71 % | 47 % |
| Chevrolet Celta | 162 | US$ 6.500 | 2010 · 151.000 km | ni podatkov | 37 % | 0 % |
| Chevrolet Corsa | 158 | US$ 6.000 | 2008 · 185.750 km | ni podatkov | 35 % | 1 % |
| Nissan Sentra | 155 | US$ 11.990 | 2015 · 116.697 km | 8,3 % | 82 % | 59 % |
Ventilator Gre za to, koliko se cene istega modela raztezajo med najcenejšo in najdražjo četrtino. Nad 40 % pomeni, da so v tem razponu zelo različni avtomobili – različice, motorji, stanje – in da vam sama kataloška cena ne pove veliko.
Koliko vsak model izgubi na leto?
To je primerjava trenutne cene istega modela iz leta v leto. Če nameravate avtomobil obdržati pet let, je ta dejavnik pomembnejši od začetne cene: med modelom, ki se letno amortizira za 2,4 %, in modelom, ki se letno amortizira za 12,0 %, razlika v višini 15.000 USD v petih letih predstavlja razliko v višini 7.200 USD.
Tisti, ki najbolje prenesejo vrednost
| Model | Izgube na leto | Glede njegove povprečne cene |
|---|
| Chevrolet Prisma | 2,4 % | US$ 252 |
| Renault Kwid | 3,5 % | US$ 347 |
| Volkswagen Saveiro | 3,7 % | US$ 529 |
| Hyundai HB20 | 3,7 % | US$ 499 |
| Volkswagen Gol | 3,9 % | US$ 406 |
| Citroën C3 | 4,1 % | US$ 459 |
| Ford Ecosport | 4,1 % | US$ 484 |
| Volkswagen Nivus | 4,2 % | US$ 861 |
Tisti, ki največ izgubijo
| Model | Izgube na leto | Glede njegove povprečne cene |
|---|
| Volkswagen Amarok | 12,0 % | US$ 3.240 |
| Hyundai Tucson | 11,8 % | US$ 1.617 |
| Nissan Frontier | 10,3 % | US$ 2.420 |
| Volkswagen Vento | 10,3 % | US$ 2.153 |
| Volkswagen Tiguan | 9,6 % | US$ 2.390 |
| Ford Ranger | 9,5 % | US$ 1.519 |
| Chevroletov sledilnik | 8,4 % | US$ 1.451 |
| Nissan Sentra | 8,3 % | US$ 995 |
Izračuna se z uporabo ravne črte na podlagi mediane cene za vsako leto izdelave in je objavljena le na podlagi podatkov za šest let in petletno obdobje. Model, ki se zdi nespremenjen, skoraj vedno meša različne različice in ne ohranja svoje vrednosti.
Kaj kupite z vsakim proračunom
Modeli, katerih stroški oglaševanja znašajo med 80 % in 100 % proračuna v primerjavi z letnimi stroški tega denarja danes. To ni "najcenejša možnost": gre za to, kar kupite s tem, ko ga porabite.
Suzuki Alto 20175.600 USD · 138.000 kmChevrolet Corsa, letnik 20085.495 USD · 190.000 kmChevrolet Celta, letnik 20065.500 USD · 186.559 kmVolkswagen Gol 20025.000 USD · 220.000 kmChevrolet Spark 20105.500 USD · 135.000 kmChevrolet Corsa Classic 20095.900 USD · 162.000 kmPeugeot 206 20025.500 USD · 215.000 kmSuzuki Alto 800 20145.900 USD · 141.170 km
Renault Kwid 20209.490 USD · 81.300 kmFiat Uno 20178.990 USD · 115.000 kmVolkswagen Gol 20129.000 USD · 147.000 kmSuzuki Celerio, letnik 20179.200 USD · 109.500 kmPeugeot 208 20169.395 USD · 105.706 kmChevrolet Onix, letnik 20179.500 USD · 128.000 kmVolkswagen Up! 20179.800 USD · 114.908 kmNissan March 20158.990 USD · 113.250 km
Chevrolet Onix, letnik 202313.500 USD · 58.200 kmHyundai HB20 202213.500 USD · 63.000 kmVolkswagen Saveiro 201813.990 USD · 116.000 kmPeugeot 208 202313.500 USD · 60.000 kmVolkswagen Gol 202013.490 USD · 88.750 kmRenault Oroch, letnik 201913.500 USD · 115.000 kmSuzuki Swift 202213.900 USD · 79.000 kmPeugeot 2008 202013.800 USD · 80.000 km
Fiat Strada 202417.490 USD · 50.161 kmChevrolet Montana, letnik 202418.300 USD · 48.750 kmVolkswagen Saveiro 202317.300 USD · 46.000 kmRenault Oroch, letnik 202317.900 USD · 55.000 kmNissan Kicks letnik 202217.800 USD · 75.000 kmPeugeot 208 202416.990 USD · 29.000 kmChevrolet Onix, letnik 202317.200 USD · 37.627 kmVolkswagen Nivus 202218.990 USD · 71.350 km
Toyota Hilux letnik 201326.500 USD · 295.000 kmVolkswagen Tiguan, letnik 202026.990 USD · 88.000 kmBYD Yuan Pro 202525.900 USD · 20.570 kmNissan Frontier, letnik 202328.900 USD · 100.000 kmToyota Corolla Cross letnik 202227.850 USD · 82.737 kmJeep Compass letnik 202326.495 USD · 55.500 kmVolkswagen Amarok 201726.450 USD · 190.000 kmVolkswagen T-Cross 202526.500 USD · 30.000 km
Koliko prostora je še za pogajanja?
V zadnjih 7 dneh smo opazili spremembo cene na 316 oglasov (1,1 % tistih, ki jim sledimo dnevno, vključno s tistimi, ki niso vključeni v zgornje tabele). 284 jih je padlo, 32 pa se je zvišalo; mediana zmanjšanja je bila 4,4 %.
To so spremembe, ki videli smo Med dvema odčitkoma ni nobenih popustov, kot naj bi jih oglas vseboval. Služi kot spodnja meja, za koliko se lahko cena spremeni brez pogajanj: če jo je prodajalec že sam znižal, je še prostor.
Koliko časa traja prodaja?
Polovica oglasov izgine 22.619 dni ali manj, približno 11.292 oglasov, ki so zapustili trg, medtem ko smo jih pregledovali.
Kaj piše v obvestilih
630 oglasov (2,7 %) omenja nekaj o avtomobilu, kar vpliva na nakup: dolg, čakajoča dokumentacija, nesreča, zavarovalni zahtevek, pokvarjena mehanika. Vse to je tam, skupaj s prodajalčevo razlago in tem, kako vsak razlog vpliva na ceno – dolg zniža ceno; čakajoča dokumentacija ne – v avtomobili z dolgovi ali razbitine.
Ta odstotek se vsak dan povečuje, in to ne zato, ker bi se trg slabšal: še vedno beremo opis vsakega oglasa, kjer prodajalec to razloži.
Kako to uporabiti za izbiro
Če želite, da to storimo namesto vas, svetovalec za nakupe Primerjajte svoj proračun in porabo z istimi podatki, patentom in ceno rezervnih delov.
Si na drugi strani? vodnik za prodajo vašega avtomobila Uporabite te iste podatke, da določite, koliko naročiti, in cenilec izračunaj svojega.
- Določite proračun in preverite, v katerem letu plačujete. Za enak znesek denarja lahko kupite priljubljen model, ki je pet let novejši od velikega, starega, novejši pa bo imel rezervne in primerljive dele še leta.
- Poglejte, koliko izgubi na leto pred vstopno ceno. Če ga boste obdržali pet let, bo amortizacija presegla tisoč dolarjev, ki ste jih izpogajali.
- Izbral sem model z bogato ponudbo. Z več sto oglasi lahko počakate na vozilo z želeno različico in kilometrino ter primerjate dejanske cene.
- Širok nabor možnosti ni priložnost, temveč opozorilo. Ko se cena istega modela razlikuje za 40 %, to pomeni, da so avtomobili v notranjosti različni: različica, motor, stanje. Primerjajte s konkurenco, ne z mediano.
- Preden podpišeš, preveri. Neplačane registracijske takse za vozilo pri SUCIVE, zastavna pravica in obremenitev na prometnem dovoljenju ter pregled avtomobila s strani mehanika. Razlog za nizko ceno je pojasnjen v ta drugi seznampoceni brez navedenega razloga, v priložnosti.
Metoda in omejitve
- So cene, zahtevane v oglasihBrez fiksnih prodajnih cen ali cenitev.
- Isti avtomobil, naveden v več virih, se šteje samo enkrat. Oglasi v pesih in tisti, katerih valuto smo izbrali, so izključeni, ker jih ni mogoče primerjati v dolarjih.
- Model se v grafikone vnese s 30 ali več obvestili; vsako leto krivulje amortizacije potrebuje 3. Pod tem številom je mediana anekdotična.
- Prodaje ne merimo. V Urugvaju prodaj rabljenih avtomobilov ne poteka po modelih, zato nihče – niti mi – ne more reči, kateri rabljeni avtomobil je bil najbolje prodajan v mesecu. Najbližje, kar lahko dobimo, je, kako dolgo traja oglas, in te podatke bomo objavili, ko bo serija dovolj dolga.
- Vsak dan se preračuna z zagonom imenika.