Trh s ojazdenými autami v Uruguaji
Čo je dnes v zľave, za akú cenu, koľko každý model stráca ročne a kde je priestor na vyjednávanie? Pochádza to z... 19.830 reklám Aktuálne ponuky modelov 961, ktoré si môžete prečítať denne na Mercado Libre, Facebook Marketplace a ôsmich automobilových a inzerátnych webových stránkach. Údaje zo 6. novembra 2026.
Toto meria ponuku, nie predaj. V Uruguaji nikto nezverejňuje, koľko ojazdených áut sa predá za každý model, takže keď sa tu píše „model s najväčším počtom reklám“, znamená to len to a nič viac: môže to byť najpredávanejší model alebo ten, ktorý sa najťažšie predáva.
Trh v šiestich číslach
Aktuálne oznámenia
19.830
80 značiek
Stredná cena
US$ 12.500
25 p 8.900 USD · 75 p 18.000 USD
Stredné kilometre
107.000 km
z tých, ktorí to nahlásia
Predáva autobazár
48 %
52% vlastník
Cena sa zmenila
317
o 7 dní
Čo hovoria údaje
Pre obe strany
Veľké autá sa znehodnocujú oveľa rýchlejšie.
Modely s cenou nad 22.000 USD strácajú za každý rok výroby 10,0 % svojej hodnoty; tie s cenou do 12.000 USD strácajú 4,7 %. Ak si kúpite SUV alebo veľký pick-up, relatívne nový model už absorboval najdrahšiu časť tohto poklesu; ak ho vlastníte a váhate s jeho predajom, každý rok vás stojí viac ako niekoho s malým autom.
Pre obe strany
Automatická prevodovka má nižšiu hodnotu, ako sa zdá
V porovnaní s manuálnou verziou rovnakého modelu je automatická prevodovka o 4,5 % drahšia. V porovnaní s manuálnou verziou rovnakého modelu a roku výroby, bez ohľadu na úroveň výbavy, je o 10,9 % drahšia: rozdiel je spôsobený štandardnou výbavou. Ak si priplácate, nezabudnite si overiť, ktorú verziu kupujete.
Pre obe strany
Je to trh kupujúceho.
Z každých 10 ponúk, u ktorých sa zmení cena, 9 klesne, s mediánom zníženia ceny 4,4 %. Predávajúci uvádzajú ponuky vysoko a neskôr sa prispôsobujú: kupujúci majú priestor na manévrovanie a predávajúci získavajú čas tým, že od začiatku uvádzajú ponuky za trhovú cenu.
Ak si kúpite
Predajca áut si účtuje o niečo viac ako majiteľ.
Por el mismo modelo y año, una automotora pide 3,0 % más que un particular. En Renault Kwid, Nissan Sentra, Nissan March y otros la automotora pide incluso menos. Con una diferencia así, la garantía y la transferencia hecha pueden valer más que el ahorro.
Ak predávate
Kilometre vážia menej ako rok
V rámci toho istého modelu a roku výroby každých 10.000 km rozdielu pridáva k cene 1,5 %: 50.000 km viac, 7 %. Ďalší rok veku však pridáva 5,9 %: viac ako dvojnásobok cenového rozdielu za rok. Pre predajcov: zverejnenie skutočného počtu najazdených kilometrov stojí menej ako reklama, ktorú nikto nemôže porovnať.
Koľko áut je v každej cenovej kategórii?
| Okraje | Oznámenia | Časť trhu | |
|---|
| až do 5.000 USD | 724 | 3,7 % | |
| 5.000 až 8.000 USD | 3.058 | 15,4 % | |
| 8.000 až 12.000 USD | 5.735 | 28,9 % | |
| 12.000 až 18.000 USD | 5.342 | 26,9 % | |
| 18.000 až 25.000 USD | 2.398 | 12,1 % | |
| 25.000 až 40.000 USD | 1.619 | 8,2 % | |
| viac ako 40.000 USD | 954 | 4,8 % | |
Polovica trhu si pýta cenu od 8.900 do 18.000 USD. Auto strednej triedy (12.500 USD) je model z roku 2018 s najazdenými 107.000 km.
Za čo sa predáva: palivo, pokladňa a kto to predáva
Palivo
- Nafta81,8 %
- Nafta5,8 %
- Žiadne údaje5,3 %
- Elektrické4,3 %
- Hybridný2,7 %
- GNC0,1 %
Krabica
- Manuálne59,1 %
- Automatické30,5 %
- Žiadne údaje10,4 %
Kto predáva
- Automobilový priemysel47,9 %
- Majiteľ52,0 %
- Žiadne údaje0,1 %
Predajca áut sa pýta O 3,0 % viac ako jeden majiteľ pre ten istý model a rok výroby.
Modely s najväčším počtom ponúk
Opäť: sú to tí s najväčším počtom ponúk, nie najpredávanejší. Je to rovnako užitočné a veľmi užitočné: model so stovkami ponúk sa ľahko porovnáva, ľahko sa nájde v požadovanej verzii a ľahšie sa ďalej predáva.
| Model | Oznámenia | Stredná cena | Rok / typický km | Straty za rok | Cenové rozpätie | Automatické |
|---|
| Chevrolet Onix | 656 | US$ 12.645 | 2021 · 74.991 km | 4,4 % | 26 % | 13 % |
| Volkswagen Gol | 523 | US$ 10.400 | 2014 · 127.000 km | 3,9 % | 41 % | 3 % |
| Peugeot 208 | 482 | US$ 12.800 | 2021 · 72.000 km | 5,9 % | 39 % | 17 % |
| Volkswagen Saveiro | 409 | US$ 14.300 | 2019 · 104.000 km | 3,7 % | 28 % | 1 % |
| Suzuki Celerio | 369 | US$ 9.500 | 2018 · 98.156 km | 4,5 % | 33 % | 6 % |
| Fiat Strada | 368 | US$ 14.895 | 2022 · 84.750 km | 5,7 % | 36 % | 14 % |
| Hyundai HB20 | 347 | US$ 13.490 | 2022 · 65.000 km | 3,7 % | 20 % | 6 % |
| Renault Kwid | 328 | US$ 9.900 | 2021 · 67.540 km | 3,5 % | 20 % | 1 % |
| Toyota Hilux | 293 | US$ 29.900 | 2017 · 200.464 km | 7,8 % | 72 % | 19 % |
| Renault Oroch | 291 | US$ 14.800 | 2022 · 89.000 km | 4,6 % | 33 % | 17 % |
| Suzuki Swift | 286 | US$ 13.490 | 2021 · 88.650 km | 5,9 % | 41 % | 14 % |
| Citroën C3 | 258 | US$ 11.250 | 2021 · 73.659 km | 4,1 % | 36 % | 7 % |
| Peugeot 2008 | 245 | US$ 13.990 | 2020 · 79.000 km | 7,1 % | 36 % | 38 % |
| Fiat Uno | 242 | US$ 8.545 | 2017 · 119.750 km | žiadne údaje | 18 % | 1 % |
| Nissan Versa | 232 | US$ 12.900 | 2020 · 96.000 km | 8,0 % | 52 % | 49 % |
| Ford Ecosport | 220 | US$ 11.845 | 2017 · 119.053 km | 4,1 % | 27 % | 19 % |
| Volkswagen Up! | 216 | US$ 10.500 | 2018 · 105.000 km | žiadne údaje | 15 % | 0 % |
| Suzuki Alto | 204 | US$ 6.990 | 2017 · 115.900 km | 6,3 % | 39 % | 0 % |
| Nissan Kicks | 193 | US$ 16.800 | 2020 · 85.000 km | 7,3 % | 27 % | 85 % |
| Chevrolet Tracker | 192 | US$ 17.280 | 2021 · 87.000 km | 8,3 % | 41 % | 72 % |
| Chevrolet Spark | 180 | US$ 6.900 | 2012 · 129.000 km | žiadne údaje | 20 % | 1 % |
| Volkswagen Amarok | 175 | US$ 27.000 | 2019 · 177.750 km | 12,0 % | 71 % | 47 % |
| Chevrolet Celta | 162 | US$ 6.500 | 2010 · 151.000 km | žiadne údaje | 37 % | 0 % |
| Chevrolet Corsa | 158 | US$ 6.000 | 2008 · 185.750 km | žiadne údaje | 35 % | 1 % |
| Nissan Sentra | 155 | US$ 11.990 | 2015 · 116.697 km | 8,3 % | 82 % | 59 % |
Ventilátor Ide o to, o koľko sa ceny toho istého modelu líšia medzi najlacnejšou a najdrahšou štvrtinou. Nad 40 % znamená, že v tomto rozpätí sú veľmi odlišné autá – verzie, motory, stav – a že samotná katalógová cena vám veľa nepovedie.
Koľko každý model stráca ročne?
Toto je porovnanie aktuálnej ceny toho istého modelu z roka na rok. Ak plánujete auto ponechať päť rokov, tento faktor je významnejší ako počiatočná cena: medzi modelom, ktorý sa znehodnocuje o 2,4 % ročne, a modelom, ktorý sa znehodnocuje o 12,0 %, rozdiel 15.000 USD za päť rokov predstavuje rozdiel 7.200 USD.
Tie, ktoré najlepšie odolávajú hodnote
| Model | Straty za rok | O jeho priemernej cene |
|---|
| Chevrolet Prisma | 2,4 % | US$ 252 |
| Renault Kwid | 3,5 % | US$ 347 |
| Volkswagen Saveiro | 3,7 % | US$ 529 |
| Hyundai HB20 | 3,7 % | US$ 499 |
| Volkswagen Gol | 3,9 % | US$ 406 |
| Citroën C3 | 4,1 % | US$ 461 |
| Ford Ecosport | 4,1 % | US$ 486 |
| Volkswagen Nivus | 4,2 % | US$ 861 |
Tí, ktorí stratia najviac
| Model | Straty za rok | O jeho priemernej cene |
|---|
| Volkswagen Amarok | 12,0 % | US$ 3.240 |
| Hyundai Tucson | 11,8 % | US$ 1.617 |
| Nissan Frontier | 10,3 % | US$ 2.420 |
| Volkswagen Vento | 10,3 % | US$ 2.153 |
| Volkswagen Tiguan | 9,7 % | US$ 2.414 |
| Ford Ranger | 9,5 % | US$ 1.519 |
| Nissan Sentra | 8,3 % | US$ 995 |
| Chevrolet Tracker | 8,3 % | US$ 1.434 |
Vypočítava sa pomocou priamky na základe mediánovej ceny za každý rok výroby a publikuje sa iba na základe údajov za šesť rokov a päťročné obdobie. Model, ktorý sa javí ako plochý, takmer vždy mieša rôzne verzie a neudržiava si svoju hodnotu.
Čo si kúpite s každým rozpočtom
Modelky, ktorých náklady na reklamu sa pohybujú medzi 80 % a 100 % rozpočtu v porovnaní s ročnými nákladmi na tieto peniaze dnes. Nie je to „najlacnejšia možnosť“: je to to, čo si kúpite tým, že ich miniete.
So 6.000 USD (983 reklám v danom páse)
Suzuki Alto 20175.600 USD · 138.000 kmChevrolet Corsa, rok výroby 20085.495 USD · 190.000 kmChevrolet Celta, rok výroby 20065.500 USD · 186.559 kmVolkswagen Gol 20025.000 USD · 220.000 kmChevrolet Spark 20105.500 USD · 135.000 kmChevrolet Corsa Classic 20095.900 USD · 162.000 kmPeugeot 206 20025.500 USD · 215.000 kmSuzuki Alto 800 20145.900 USD · 141.170 km
So 10.000 USD (3.278 reklám v danom páse)
Renault Kwid 20209.490 USD · 81.650 kmFiat Uno 20178.990 USD · 115.000 kmVolkswagen Gol 20129.000 USD · 147.000 kmSuzuki Celerio, rok výroby 20179.200 USD · 109.500 kmPeugeot 208 20169.395 USD · 105.706 kmChevrolet Onix, rok výroby 20179.500 USD · 128.000 kmVolkswagen Up! 20179.800 USD · 115.086 kmNissan March 20158.990 USD · 113.250 km
So 15.000 USD (3.324 reklám v danom páse)
Chevrolet Onix, rok výroby 202313.500 USD · 58.200 kmHyundai HB20 202213.500 USD · 63.000 kmVolkswagen Saveiro 201813.990 USD · 115.500 kmPeugeot 208 202313.500 USD · 60.000 kmVolkswagen Gol 202013.490 USD · 88.750 kmRenault Oroch, rok výroby 201913.500 USD · 115.000 kmSuzuki Swift 202213.900 USD · 79.000 kmPeugeot 2008 202013.850 USD · 80.000 km
So 20.000 USD (2.404 reklám v danom páse)
Fiat Strada 202417.490 USD · 50.161 kmChevrolet Montana, rok výroby 202418.300 USD · 49.000 kmVolkswagen Saveiro 202317.300 USD · 46.000 kmRenault Oroch, rok výroby 202317.900 USD · 55.000 kmNissan Kicks 202217.800 USD · 75.000 kmPeugeot 208 202416.990 USD · 29.000 kmChevrolet Onix, rok výroby 202317.200 USD · 37.627 kmVolkswagen Nivus 202218.990 USD · 72.000 km
So 30.000 USD (1.152 reklám v danom páse)
Toyota Hilux, rok výroby 201326.500 USD · 295.000 kmVolkswagen Tiguan, rok výroby 202026.990 USD · 88.000 kmBYD Yuan Pro 202525.900 USD · 20.570 kmNissan Frontier, rok výroby 202328.900 USD · 100.000 kmToyota Corolla Cross, rok výroby 202227.850 USD · 82.737 kmJeep Compass 202326.495 USD · 55.500 kmVolkswagen Amarok 201726.450 USD · 190.000 kmVolkswagen T-Cross 202526.500 USD · 30.000 km
Koľko priestoru je na vyjednávanie?
Za posledných 7 dní sme zaznamenali zmenu ceny na 317 reklám (1,1 % z tých, ktorých sledujeme denne, vrátane tých, ktoré nie sú zahrnuté v tabuľkách vyššie). 285 kleslo a 32 stúplo; medián poklesu bol 4,4 %.
Ide o zmeny, ktoré videli sme Medzi dvoma čítaniami nie sú žiadne zľavy, ktoré reklama sľubuje. Slúži ako spodná hranica, o koľko sa môže cena posunúť bez toho, aby o nej niekto vyjednával: ak ju už predávajúci sám znížil, je tu priestor.
Ako dlho trvá predaj?
Polovica reklám zmizne 22.619 dní alebo menej, približne 11.292 reklám, ktoré opustili trh, kým sme si ich prezerali.
Čo uvádzajú oznámenia
630 inzerátov (2,7 %) spomína niečo o aute, čo mení to, čo kupujete: dlh, čakajúce papiere, nehoda, poistná udalosť, pokazená mechanika. Všetky sú tam uvedené, s vysvetlením predávajúceho a s tým, ako veľmi každý dôvod ovplyvňuje cenu – dlh cenu znižuje; čakajúce papiere nie – v autá s dlhom alebo havarované.
Toto percento rastie každý deň a nie preto, že by sa trh zhoršoval: stále čítame popis každej reklamy, kde predajca všetko vysvetľuje.
Ako to použiť na výber
Ak chcete, aby sme to urobili za vás, poradca pre nákupy Porovnajte svoj rozpočet a spotrebu s tými istými údajmi, patentom a cenou náhradných dielov.
Si na druhej strane? sprievodca predajom vášho auta Použite tie isté údaje na určenie množstva, ktoré si chcete objednať, a odhadca vypočítaj si ten svoj.
- Nastavte si rozpočet a pozrite sa, v ktorom roku platíte. Za rovnakú sumu peňazí kúpite populárny model o päť rokov novší ako veľký, starý a novší bude mať náhradné diely a porovnateľné súčiastky celé roky.
- Pozrite sa, koľko stráca ročne pred vstupnou cenou. Ak si ho necháte päť rokov, znehodnotenie preváži tisíc dolárov, ktoré ste vyjednali.
- Vybral som si model so širokou ponukou. Vďaka stovkám ponúk si môžete počkať na vozidlo s požadovanou verziou a počtom najazdených kilometrov a porovnať skutočné ceny.
- Široká škála možností nie je príležitosť, ale varovanie. Keď sa cena toho istého modelu líši o 40 %, znamená to, že autá v ňom sú odlišné: verzia, motor, stav. Porovnávajte s konkurenciou, nie s mediánom.
- Pred podpisom si to overte. Nezaplatené poplatky za registráciu vozidla v SUCIVE, záložné právo a vecné bremeno na osvedčení o evidencii vozidla a vozidlo skontrolované mechanikom. Dôvod nízkej ceny je vysvetlený v tento ďalší zoznamlacné bez udania dôvodu, v príležitosti.
Metóda a limity
- Sú ceny požadované v reklamáchŽiadne fixné predajné ceny ani ohodnotenia.
- To isté auto uvedené vo viacerých zdrojoch sa počíta iba raz. Reklamy v pesos a tie, ktorých menu sme odvodili, sú vylúčené, pretože ich nemožno porovnávať v dolároch.
- Model sa do grafov dostane s 30 alebo viacerými oznámeniami; každý rok odpisovej krivky potrebuje 3. Pod týmto číslom je medián neoficiálny.
- Nemeriame predaje. V Uruguaji nie sú prevody ojazdených áut uvedené podľa modelu, takže nikto – ani my – nemôže povedať, ktoré ojazdené auto bolo najpredávanejšie v danom mesiaci. Najbližšie k tomu vieme povedať, ako dlho je inzerát platný, a túto informáciu zverejníme, keď bude séria dostatočne dlhá.
- Prepočítava sa každý deň so spustením adresára.