Де жити? Орендувати чи купити, район за районом

Розкажіть нам, що ви шукаєте, який у вас бюджет і що для вас найважливіше. Ми розповімо вам, у яких районах є те, що вам потрібно, в рамках вашого бюджету, щомісячні витрати та початковий внесок, що є кращим варіантом – оренда чи купівля, а також який у кожному районі стан: скарги, відключення електроенергії та води, проблеми та найближчі служби. Ця інформація взята з поточних оголошень про оренду та продаж, які сайт переглядає щодня.

Я не знаю: порівняти
Монтевідео
Апартаменти
2
Кредит BHU (90%)

Що для вас найважливіше? (до 3)

Зробіть це дешево
Більше метрів для срібла
Менше скарг
Послуги поблизу
Менше перебоїв з електроенергією та водою
Вулиці, прибирання та освітлення
Що це окупається як інвестиція

Con $ 120.000 de ingreso, la Contaduría y ANDA aceptan un alquiler de hasta $ 48.000 (40 %); Mapfre, hasta $ 36.000 (30 %).

Con US$ 30.000 de ahorro y el crédito del BHU (financia 90 %, cuota hasta 25 % del líquido, que estimamos en $ 85.337, desde 4,50 % a 25 años) alcanza hasta US$ 103.593: el ahorro cubre hasta US$ 145.208 y la cuota hasta US$ 103.593.

Estos son los 8 barrios que mejor cumplen lo que marcaste, de 52 donde lo que buscás entra en tu plata (54 barrios de Montevideo con avisos suficientes). Barrios que quedaron afuera: 2 fuera de tu plata.

1. La Comercial

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 25.000

mitad entre $ 24.500 y $ 28.000 · 103 avisos

Más gastos comunes: $ 2.200 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 55.500.

Розпродаж

US$ 124.500

mitad entre US$ 110.001 y US$ 137.000 · 12 avisos · US$ 2.000 el m²

Para entrar: US$ 12.450 de anticipo y entre US$ 10.782 y US$ 13.272 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 25.640 por mes, sin seguros.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 25.000 de mediana (21 % de tu ingreso), más $ 2.200 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 84 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 79 % de los barrios medidos.
  • Menos cortes de luz que el 89 % de los barrios medidos.

Від чого ти відмовляєшся

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 124.500 y te alcanza hasta US$ 103.593.
  • Pocos avisos (12): el precio es menos firme.

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 84 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 89 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 83 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 79 % de los barrios

2. Ciudad Vieja

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 29.000

mitad entre $ 26.250 y $ 34.300 · 119 avisos

Más gastos comunes: $ 4.000 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 64.380.

Розпродаж

US$ 132.000

mitad entre US$ 99.000 y US$ 159.000 · 31 avisos · US$ 2.373 el m²

Para entrar: US$ 13.200 de anticipo y entre US$ 11.431 y US$ 14.071 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 27.184 por mes, sin seguros.

¿Alquilar o comprar acá?

La vivienda vale 15,8 años de alquiler (rinde 6,3 % bruto por año). Por mes, comprar sale $ 31.184 de cuota y gastos comunes contra $ 33.000 de alquiler con gastos comunes: comprar sale $ 1.816 menos por mes, pero necesitás US$ 27.271 de entrada.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 29.000 de mediana (24 % de tu ingreso), más $ 4.000 de gastos comunes.
  • La mitad de los apartamentos de 2 dormitorios se piden hasta US$ 132.000. Con el BHU ponés US$ 27.271 de entrada y la cuota ronda $ 27.184 (estimada, sin seguros).
  • Menos denuncias que el 80 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 85 % de los barrios medidos.

Від чого ти відмовляєшся

  • La mediana de venta se pasa de lo que alcanza; la cuarta parte más barata entra (desde US$ 99.000).

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 80 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 60 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 82 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 85 % de los barrios

3. Malvín Norte

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 20.000

mitad entre $ 19.000 y $ 29.250 · 67 avisos

Más gastos comunes: $ 4.000 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 44.400.

Розпродаж

US$ 70.000

mitad entre US$ 36.000 y US$ 75.450 · 19 avisos · US$ 1.509 el m²

Para entrar: US$ 7.000 de anticipo y entre US$ 6.062 y US$ 7.462 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 14.416 por mes, sin seguros.

¿Alquilar o comprar acá?

La vivienda vale 12,1 años de alquiler (rinde 8,3 % bruto por año). Por mes, comprar sale $ 18.416 de cuota y gastos comunes contra $ 24.000 de alquiler con gastos comunes: comprar sale $ 5.584 menos por mes, pero necesitás US$ 14.462 de entrada.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 20.000 de mediana (17 % de tu ingreso), más $ 4.000 de gastos comunes.
  • La mitad de los apartamentos de 2 dormitorios se piden hasta US$ 70.000. Con el BHU ponés US$ 14.462 de entrada y la cuota ronda $ 14.416 (estimada, sin seguros).
  • Rinde 8 % bruto por año: la vivienda vale 12 años de alquiler.

Від чого ти відмовляєшся

  • Más denuncias que el 77 % de los barrios medidos.

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 23 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 48 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 39 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 80 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 59 % de los barrios

4. Palermo

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 31.750

mitad entre $ 28.125 y $ 34.500 · 138 avisos

Más gastos comunes: $ 4.500 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 70.485.

Розпродаж

US$ 182.600

mitad entre US$ 169.317 y US$ 203.525 · 50 avisos · US$ 3.056 el m²

Para entrar: US$ 18.260 de anticipo y entre US$ 15.813 y US$ 19.465 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 37.605 por mes, sin seguros.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 31.750 de mediana (26 % de tu ingreso), más $ 4.500 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 98 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 87 % de los barrios medidos.

Від чого ти відмовляєшся

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 182.600 y te alcanza hasta US$ 103.593.

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 98 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 58 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 89 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 86 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 87 % de los barrios

5. Barrio Sur

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 30.000

mitad entre $ 28.900 y $ 35.500 · 128 avisos

Más gastos comunes: $ 4.700 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 66.600.

Розпродаж

US$ 166.000

mitad entre US$ 149.000 y US$ 177.550 · 50 avisos · US$ 2.807 el m²

Para entrar: US$ 16.600 de anticipo y entre US$ 14.376 y US$ 17.696 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 34.187 por mes, sin seguros.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 30.000 de mediana (25 % de tu ingreso), más $ 4.700 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 97 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 90 % de los barrios medidos.

Від чого ти відмовляєшся

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 166.000 y te alcanza hasta US$ 103.593.

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 97 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 51 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 90 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 90 % de los barrios

6. Villa Muñoz

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo · barrio Villa Muñoz, Retiro

Оренда

$ 24.000

mitad entre $ 22.500 y $ 25.000 · 17 avisos

Más gastos comunes: $ 2.200 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 53.280.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 24.000 de mediana (20 % de tu ingreso), más $ 2.200 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 66 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 74 % de los barrios medidos.
  • Menos cortes de luz que el 82 % de los barrios medidos.

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 66 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 82 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 39 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 76 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 74 % de los barrios

No hay avisos de venta suficientes para comparar con comprar.

7. Colón

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 18.000

mitad entre $ 17.500 y $ 21.500 · 37 avisos

Más gastos comunes: $ 2.000 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 39.960.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 18.000 de mediana (15 % de tu ingreso), más $ 2.000 de gastos comunes.

Cómo es el barrio

No tenemos denuncias, cortes ni reclamos medidos para este barrio.

No hay avisos de venta suficientes para comparar con comprar.

8. Cordón

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Оренда

$ 33.800

mitad entre $ 29.000 y $ 36.000 · 736 avisos

Más gastos comunes: $ 5.500 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 75.036.

Розпродаж

US$ 175.100

mitad entre US$ 159.000 y US$ 191.938 · 568 avisos · US$ 3.047 el m²

Para entrar: US$ 17.510 de anticipo y entre US$ 15.164 y US$ 18.666 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 36.061 por mes, sin seguros.

Тому що

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 33.800 de mediana (28 % de tu ingreso), más $ 5.500 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 79 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 97 % de los barrios medidos.

Від чого ти відмовляєшся

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 175.100 y te alcanza hasta US$ 103.593.

Cómo es el barrio

  • Скаргиmenos que el 79 % de los barrios
  • Відключення електроенергіїmenos que el 53 % de los barrios
  • Скорочення водопостачанняmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 91 % de los barrios
  • Послуги поблизуmás que el 97 % de los barrios

Alquileres de los avisos de los últimos diez días y ventas de InfoCasas y Casasweb, con 8 avisos o más por barrio. Dólar a $ 41,55. Datos del 06/11.

Перед підписанням

  1. Якщо ви орендуєте: спочатку гарантія, потім квартира

    Бухгалтерський відділ та ANDA приймають орендну плату до 40% вашого номінального доходу, а Mapfre – до 30%. Знання того, які з них приймають вашу оренду, говорить про те, скільки коштів потрібно очікувати, а деякі схвалення займають тижні.

    Порівняйте гарантії
  2. Письмовий договір та інвентаризація

    Попросіть договір перед сплатою завдатку, сфотографуйте стан майна в день прибуття та задокументуйте все, що вже було пошкоджено. Якщо це не оформлено письмово, ви не зможете пред'явити претензій пізніше.

    Посібник з першої оренди
  3. Комісія не є обов'язковою

    Один місяць плюс ПДВ – це плата, що стягується Палатою нерухомості, а не законом. Вона сплачується лише за умови підписання вами договору; оголошення від прямих власників звільняються від сплати.

    Комісія з нерухомості
  4. Якщо ви купуєте: кредитну картку з датою

    Я запитав ефективну процентну ставку з усіма комісіями, графік погашення та вартість дострокового погашення. Два кредити з однаковою процентною ставкою зрештою коштують по-різному через страхування та комісії.

    Іпотечний кредит
  5. Сертифікати та борги до обіцянки

    Нотаріус запитує довідки з реєстру нерухомості та докази несплати податків на майно та інших муніципальних зборів, які в Монтевідео пов'язані з нерухомістю. Без них застава не вноситься.

    Податок на майно (IM)
  6. ІТП розраховується на основі кадастрової вартості

    Податок на передачу права власності становить 2% для кожної сторони від фактичної вартості, встановленої Земельним кадастром, а не від узгодженої ціни. Я запросив письмову заяву про податкові зобов'язання.

    ІТП у DGI

Як розрахувати

  • Ціни. Для кожного району медіанна ціна запиту на квартиру з двома спальнями класу 2 розраховується на основі орендної плати за останні десять днів та продажів з поточних оголошень, завжди з оголошеннями класу 8 або вище. Це ціна запиту, а не ціна закриття.
  • Орендна плата, якої вистачає. Бухгалтерський відділ та ANDA приймають орендну плату до 40% номінального доходу; Mapfre – до 30% заявленого доходу, і враховує сукупний дохід до п’яти осіб. Якщо ви встановлюєте власний ліміт, надішліть його нам, і ми порівняємо його з орендною платою плюс загальні витрати.
  • Те, що ви можете собі дозволити купити. Нижча з двох граничних сум: те, що покривають ваші заощадження (частина, не фінансована кредитом, плюс витрати на покупку) та те, що дозволяє максимальний щомісячний платіж з вашого чистого доходу, який ми оцінюємо шляхом віднімання пенсійних внесків, FONASA (Національний фонд охорони здоров'я), FRL (Пенсійний фонд) та IRPF (Податок на доходи фізичних осіб), як ніби це одна зарплата (з двома зарплатами фактичний чистий дохід дещо вищий). В UI (індексовані одиниці) - від 4,50% річної ефективної ставки, до 25 років, фінансування 90%, а щомісячний платіж може сягати 25% від чистого доходу (30% за допомогою прямого дебету із заробітної плати). В UI - 4,00% до 10 років та 4,75% від 11 до 30 років; для широкої громадськості рекламуються терміни до 20 років, фінансування 80%, а щомісячний платіж може сягати 35% від доходу. Щомісячний платіж розраховується з використанням річної ефективної ставки, конвертованої в місячну ставку.
  • Витрати на придбання. Податок на передачу нерухомості (ПТП) 2% від відсотка покупця від кадастрової вартості, реєстрація акта власності від 3% до 5% від ціни (ринковий орієнтир, а не тариф), та комісія 3% + ПДВ, якщо залучено агентство нерухомості. Для визначення потенційної економії використовується верхня межа діапазону.
  • Який цей район? Скарги з Міністерства внутрішніх справ, відключення електроенергії з боку UTE (державної електроенергетичної компанії), відключення води з боку OSE (державної водоканалу), скарги щодо санітарії, прибирання та вуличного освітлення з боку Intendencia (місцевої влади) та сусідніх служб з OpenStreetMap. Кожен район порівнюється з усіма іншими обстеженими районами: «менше скарг, ніж 70%» означає, що 70% районів мають більше скарг. Це записи, а не індивідуальний ризик. Дані щодо води публікуються в повному обсязі, зона за зоною, на [website/link missing]. планові відключення води по районах, і скільки з них OSE повідомила в кожному з них.
  • Порядок. Кожен район оцінюється за ціною, площею за квадратний метр, скаргами, послугами, електроенергією та водою, а також, якщо ви купуєте, прибутковістю. Те, що ви позначаєте як важливе, оцінюється втричі, а будь-яка відсутня інформація – у півбалла.

Він не включає податок на майно чи податок на початкову освіту, які залежать від кадастрової вартості кожної нерухомості, а також іпотечне страхування. Для повного розрахунку орендної плати з правом викупу, включаючи альтернативну вартість початкового внеску, існує калькуляторЩоб порівняти райони на карті, порівняння районів.

Часті запитання

Який найкращий район для життя в Монтевідео?
І це не просто один критерій: все залежить від вашого бюджету, кількості спалень, які вам потрібні, і того, що для вас найважливіше. Консультант ранжує райони, де те, що ви шукаєте, відповідає вашому бюджету, на основі ваших критеріїв – ціна, площа, менше скарг, близькість до послуг, менше перебоїв з електроенергією та водою, менше претензій або прибутковість – використовуючи поточні списки.
Скільки мені потрібно заробляти, щоб орендувати?
Гарантія визначає суму. Національне бухгалтерське управління та ANDA приймають орендну плату до 40% номінального доходу; Mapfre – до 30% заявленого доходу, і дозволяє сукупний дохід до п’яти осіб. При доході 80.000 доларів США це означає орендну плату до 32.000 доларів США для Національного бухгалтерського управління або ANDA та 24.000 доларів США для Mapfre.
Скільки мені потрібно, щоб купити житло?
Дві речі: заощадження для покриття тієї частини, яку банк не фінансує, плюс витрати на купівлю, і дохід для покриття щомісячного платежу. BHU фінансує 90% щомісячним платежем до 25% від чистого доходу; приватний банк, такий як Santander, фінансує 80% щомісячним платежем до 35%. Витрати на купівлю складають приблизно 10,7% від ціни: 2% на податок на передачу власності (ITP), від 3% до 5% на витрати на закриття угоди та комісія 3,66%, якщо залучається агент з нерухомості.
Краще орендувати чи купити?
Це залежить від району та того, як довго ви плануєте залишитися. Для кожного району ми показуємо середню річну орендну плату, щомісячний платіж плюс загальні витрати порівняно з загальною орендною платою плюс загальні витрати, а також необхідний початковий внесок у кожному випадку. Для повного розрахунку, включаючи альтернативну вартість початкового внеску, скористайтеся нашим калькулятором купівлі-оренди. Калькулятор купівлі або оренди
Звідки беруться ціни та дані для кожного району?
Орендні ставки визначаються на основі оголошень, активних протягом останніх десяти днів, та продажів від InfoCasas та Casasweb, завжди з оголошеннями щонайменше 8 для забезпечення медіани. Скарги повідомляються до Міністерства внутрішніх справ, про відключення електроенергії – до UTE, про відключення води – до OSE, про претензії – до Єдиної системи скарг муніципалітету та до сервісів OpenStreetMap. Те, що не вимірюється районом, не додається і не віднімається від загальної кількості.
Що не входить до щомісячної вартості?
Податок на майно та податок на початкову освіту, які залежать від кадастрової вартості кожної нерухомості; обов'язкове іпотечне страхування; технічне обслуговування; та вартість страхових гарантій, які публічно не розголошуються. Так само, як і ціна закриття: ми вимірюємо ціну запиту.