creditcards

OCA of ANDA: Welke creditcard biedt meer cashback?

OCA en ANDA zijn praktisch gelijk (59 vs. 55 punten): de beslissing is niet gebaseerd op het gemiddelde, maar op welke kaart voor jou het belangrijkst is. OCA blinkt uit in netwerk, inwisselen en flexibiliteit. ANDA blinkt uit in spaarpunten en dekking. OCA is voor: mensen die vaak winkelen bij lokale fysieke winkels en hun aankopen plannen voor de dagen met de grootste kortingen (vrijdags, 20%). Voor mensen in grote steden is het niet de moeite waard: de waarde zit hem in de korting. ANDA is voor: ANDA-leden die profiteren van sociale overeenkomsten, renteloze termijnen en een internationale kaart zonder jaarlijkse kosten of kosten voor buitenlandse transacties.

As voor as

Beloningsprogramma's worden vergeleken op basis van wat ze daadwerkelijk bieden: hoeveel punten je spaart, de waarde van elk punt, hoe gemakkelijk ze in te wisselen zijn, welke kortingen ze bieden en de kosten voor het onderhouden van de kaart. Een verschil van minder dan 5 punten wordt beschouwd als een gelijkspel: de score is een onderzoeksbeoordeling, geen exacte waarde.

As (gewicht)OCAANDAWinnen
Accumulatie (25%)3045ANDA
Kortingsnetwerk (25%)8668OCA
Wisselkoers (20%)6045OCA
Kosten (15%)6262Tekenen
Flexibiliteit (8%)6248OCA
Dekking (7%)5562ANDA
Eindscore5955Tekenen

De gegevens, naast elkaar

FeitOCAANDA
ZenderOCA SA (Itaú Unibanco Groep); OCA Blauw uitgegeven door OCA Dinero Electrónico S.A.Nationale Vereniging van Aangesloten Organisaties (ANDA)
NetwerkenMastercard, VisaVisa, Overig
PuntenprogrammaMetro (OCA-puntenprogramma) + uitgebreid kortingsnetwerkDale (loyaliteitsprogramma met puntensparen)
Hoe het zich ophooptOCA Blauw: 1 Metro voor elke $U 120 die wordt uitgegeven, volgens de huidige kaart sinds 15/09/2026 (de vorige, geldig sinds 01/10/2025, vermeldde 1 Metro voor elke $U 104). Gecombineerd met de inwisselwaarde van brandstofvouchers van $U 0,20 per Metro, is het rendement voor OCA Blauw ongeveer 0,17% van de uitgaven (het was ongeveer 0,19%), het laagste in de reeks. Voor de OCA-creditcard blijft het tarief per peso onbekend (de Mastercard-creditcard die geldig is sinds 01/09/2026 vermeldt geen Metro) en varieert met de campagnes x2/x3. Betalingen, contante opnames, kaartkosten, aflossingsleningen en herfinancieringen leveren geen Metro's op; met OCA VISA worden alleen lokale uitgaven gespaard, geen aankopen in het buitenland.Het puntenaantal wordt per dienst gepubliceerd: met de creditcard, elke bestede $U 40 = 1 punt; voor leningen, elke aangevraagde $U 125 = 1 punt; voor contante opnames, elke opgenomen $U 125 = 1 punt; pensioenvoorschotten, 4 punten per voorschot; toerisme, apotheek, medische en tandheelkundige kliniek en andere lokale bedrijven, elke $U 40 = 1 punt; huurgaranties, 1.000 punten per contractjaar bij ondertekening of verlenging, alleen voor contracten vanaf 01/01/2026. Punten worden dagelijks bijgeschreven, met een maximale verwerkingstijd van 72 kantooruren.
Wat is de waarde van een punt?De inwisselwaarde in brandstofvouchers is $U 0,20 per Metro. Dit is afgeleid van de Metro-tabel zelf: $U 500 voor 2.500-meters, $U 1.500 voor 7.500-meters en $U 1.000 diesel voor 5.000-meters – alle drie de verhoudingen leveren precies $U 0,20 op. Er is echter een inwisseloptie die meer dan het dubbele oplevert, zoals gepubliceerd in de Metro FAQ's (lees verder op 22/9/2026): 2.000-meters annuleren de kwartaalkosten van de Mastercard of Visa-kaart, die UI 130 bedragen (≈ $U 864 met de UI van 22/9/2026), of ≈ $U 0,43 per Metro; voorlopig is dit alleen beschikbaar in persoon bij OCA of Metro-filialen of via 1730, en alleen als de kosten al in rekening zijn gebracht. Let op de "Metro Value" die op het vorige tariefschema stond vermeld (U 52 / US$ 1,30 in de 04/08/2026-versie; het was U 37 / US$ 1,5 in het 2019-tariefschema, waar het eerder gepubliceerde cijfer vandaan kwam): dat cijfer is een tariefreferentie, een percentage waarmee gemiste metroritten worden vervangen door geld, NIET wat de metro oplevert bij inwisseling. Als je dat combineert met het spaarpercentage, krijg je een rendement van 50%, wat absurd is.De geldwaarde van Dale-punten wordt niet gepubliceerd: deze informatie verhindert de berekening van het werkelijke rendement. Wel wordt bekendgemaakt dat punten 24 maanden na het verdienen ervan vervallen en kunnen worden ingewisseld op andatienda.com.uy.
Hoe kan ik dit inwisselen?Metros kunnen worden ingewisseld voor brandstofvouchers (Super Gasoline 95, Premium Gasoline 97 of Diesel) bij DISA-stations in het hele land, Riogas-propaantanks en -vullingen, opwaardering van mobiele telefoons, bioscoopkaartjes in contanten + Metros-formaat (2D $U 260 + 360 Metros), reizen via Hiperviajes en – de beste inwisseloptie – de kwartaalkosten van de Mastercard of Visa-kaart zelf in 2.000 Metros. Inwisseling vereist dat alle OCA-producten up-to-date zijn. Belangrijke correctie: OCA Blue spaart en wisselt ook Metros in (kaarthouders bepalen hun eigen tarief, 1 Metro per $U 120 vanaf 15/09/2026); het is geen kaart die alleen kortingen biedt.Wissel punten in voor exclusieve producten, kortingen en voordelen in de 'Dale'-winkel (andatienda.com.uy).
KortingenUitgebreid netwerk: 20% op vrijdag met creditcard + 12 termijnen elke dag, met een maximum van $U 5.500 per rekening per maand bij deelnemende winkeliers, volgens de OCA-voordelenpagina (geldig van 1/6/2026 tot 31/5/2027). Drie voorwaarden wijzigen de berekening: de extra +5% bij betaling met de OCA-app, Apple Pay of Google Pay heeft een eigen maximum van $U 500 per maand, dat wordt gedeeld door alle actieve OCA-app-promoties; de 12 termijnen zijn exclusief voor Mastercard; en de promotie is niet van toepassing op aankopen via Mercado Pago en kan niet worden gecombineerd met andere kortingen. Daarnaast 10% dagelijks bij geselecteerde winkeliers en kortingen van 10%-30% op eten, mode, elektronica en onderwijs.'Kortingsdagen' per categorie voor leden; overeenkomsten in onderwijs, sport, gezondheid, huis en recreatie. Met het DEANDA prepaid-abonnement profiteert u van wettelijke btw-kortingen: -2 punten bij supermarkten en -9 punten bij restaurants tot 30/4/2027 (Besluit 235/026; DGI wordt geraadpleegd voor 23/10/2026), met 7,38% op het totaalbedrag voor belastingplichtigen met een minimum btw-tarief. Ook IMESI-terugbetaling bij tankstations in de grensregio. 2 tot 6 of tot 12 termijnen zonder toeslag bij deelnemende winkeliers. De ANDA VISA-kaart is internationaal, zonder jaarlijkse kosten, zonder commissie voor internationale aankopen of geldopnames in het buitenland, met een door ANDA vastgestelde preferentiële wisselkoers en acceptatie in het gehele VISA-netwerk (meer dan 45.000 winkeliers in het land); de oude ANDA-kaart blijft geldig tot deze wordt vervangen.
KostenMastercard-kaartoverzicht geldig vanaf 01/09/2026 en document "Huidige Tarieven" vanaf 15/09/2026: kaartservice OCA UI 130 per kwartaal inclusief btw (UI 520 per jaar, ≈ $U 3.456 met de UI van 22/9/2026), extra echtgenoot UI 0, extra kind/anderen UI 65 per kwartaal inclusief btw, vervangende UI 130, verlenging UI 0; Visa International UI 130 per kwartaal en Visa Gold UI 162,50 per kwartaal (≈ $U 4.320 per jaar), beide inclusief btw, volgens "Huidige Tarieven". Kaartgebruik in het buitenland 2,44% inclusief btw; opname in het buitenland US$ 2,459 + btw; verzekering op saldo 0,4% inclusief btw (maximum 50 UI). Balansfinanciering: de twee documenten in OCA zeggen niet hetzelfde — het boekje in 01/09/2026 vermeldt 64% APR + btw in peso's (12% in dollars), contante voorschotten 80% + btw en te late betaling 75% + btw (13% in dollars); het document "Huidige Tarieven" in 15/09/2026 vermeldt 63% (12% in dollars), 80% en te late betaling 72% (13%). We publiceren beide totdat OCA ze samenvoegt. Boetes: voor volledige betaling binnen 48 uur na de vervaldatum UI 50 + btw, voor te late betaling UI 50 + btw; verzending van rekeningoverzicht UI 10 + btw per maand (optioneel); Vorderingen voor ongefundeerde kosten 10% + btw van de coupon, minimum $100 / US$ 4 en maximum $600 / US$ 15; opnames bij geldautomaten en filialen OCA $0. OCA Blauw: $0 op primaire kaart, extra kaart, rekeningonderhoud, commissie voor laag gemiddelde en vervanging tot de 2e, maar rekent 0,35% + btw over het factuurbedrag voor betalingen in incassonetwerken, en heeft dagelijkse limieten van $U 20.000 / US$ 500 voor lokale en internationale aankopen en $U 20.000 / US$ 520 voor opnames.De kaart heeft geen jaarlijkse kosten (noch de ANDA-kaart, noch de ANDA VISA-kaart) en extra kaarten zijn gratis. Aankoopfinanciering is beschikbaar tegen een effectief jaarlijks tarief (AER) van 27,30% + btw, volgens het officiële informatieblad dat op 22/9/2026 is geraadpleegd (de herziening op 17/8/2026 vermeldde 27,40%), het laagste in het niet-bancaire segment met een ruime marge. Er zijn lidmaatschapskosten van toepassing: Volledig lid $U 831, Abonneelid 50 UI (ongeveer $U 332 met de UI vanaf 22/9/2026) voor de categorieën toerisme en financiën, en uitvaartdiensten $U 132 inclusief btw. Leningopnames kunnen worden gedaan bij Abitab, Redpagos, Banred geldautomaten en ANDA-filialen. De kaart kan worden verkregen, zelfs als u bent geregistreerd in het Clearing de Informes (afhankelijk van uw kredietgeschiedenis, mogelijk met een garantie), en betalingen worden via salarisinhouding gedaan.
Bevestigde gegevensJa, volgens een officiële bron.Gedeeltelijk

Voor en tegen

OCA — Programmameter (meters)

Niet-bancaire emittent · OCA S.A. (Itaú Unibanco Group); OCA Blauw uitgegeven door OCA Dinero Electrónico S.A.

Voorstander

  • Het grootste netwerk van kortingen in fysieke winkels op de lokale markt.
  • 20% korting op vrijdag + 12 termijnen is een van de meest aantrekkelijke acties in Uruguay.
  • Metro's verlopen niet en zijn overdraagbaar tussen OCA-, OCA Blue- en OCA VISA-kaarten van dezelfde kaarthouder.
  • Concrete en nuttige ruilmiddelen: brandstofbonnen bij DISA-stations, Riogas-jerrycans, beltegoed voor mobiele telefoons, bioscoop- en reistickets, en de kwartaalkosten van de kaart zelf (2.000 metroritten = UI 130, ≈ $U 0,43 per metro).
  • Extra 5% met digitale portemonnee; veelgebruikte niet-bancaire uitgever.

Tegen

  • De Metro biedt zeer weinig rendement: met het enige gepubliceerde tarief (OCA Blue, 1 Metro, elk $U 120 vanaf 15/09/2026) en de brandstofwissel van $U 0,20 per Metro, is het rendement ongeveer 0,17% van de uitgaven, een zesde van de ~1% van bankprogramma's; zelfs betalen met Metro's ($U 0,43) levert geen 0,4% op.
  • Het spaarpercentage van de OCA-creditcard wordt niet gepubliceerd en varieert per campagne (x2/x3).
  • Geen cashback: het voordeel is een korting die afhankelijk is van de dagen/winkels en met een limiet (maximaal $ 5.500 per maand, plus $ 500 extra voor de app).
  • De 5% korting via de app, de mogelijkheid om in 12 termijnen te betalen (alleen met Mastercard) en de uitsluiting van aankopen via Mercado Pago verminderen de aantrekkelijkheid van de sterrenpromotie.

ANDA — ANDA Creditcard + Dale-programma + DEANDA Prepaid

Coöperatie · Nationale Vereniging van Aangesloten Organisaties (ANDA)

Voorstander

  • Kaart zonder jaarlijkse kosten (ANDA en ANDA VISA) en extra kaarten zonder kosten.
  • De goedkoopste financiering in het niet-bancaire segment: 27,30% + btw, vergeleken met 63-64% van OCA, 63,56% van Pronto! en 107% van Passcard.
  • Het accumulatiepercentage wordt per dienst gepubliceerd, en de hoogste dichtheid in punten per gewicht van de set ($U 40 = 1 punt).
  • De ANDA VISA is een internationale kaart en er worden geen commissiekosten in rekening gebracht voor aankopen of opnames in het buitenland.
  • Coöperatief model met sociale afspraken (onderwijs, gezondheid, sport) naast de kaart.
  • Het is toegankelijk tijdens het verwerken van rapporten.

Tegen

  • Lidmaatschap is vereist (lidmaatschapskosten: $U 831 voor volledig lidmaatschap, $U 50 voor abonnee) om van alle voordelen gebruik te kunnen maken.
  • ANDA publiceert de geldwaarde van de Dale-punten niet: je weet hoeveel punten je verdient, maar niet hoeveel ze waard zijn.
  • Dale-punten vervallen na 24 maanden en kunnen alleen worden ingewisseld via andatienda.com.uy.
  • Betalingen via inhoudingen op het salaris koppelen de kaart aan de arbeids- of pensioenrelatie.

Onze interpretatie van elk ervan

OCA

De grootste correctie uit de 17/8/2026-evaluatie blijft van kracht. De ranking waardeerde de Metro op $U37 op basis van de "Metro Value" uit het tariefschema, wat een tariefreferentie is en niet de inwisselwaarde: de drie brandstofvoucherverhoudingen die Metraje zelf publiceert ($U500 per 2.500 Metro en equivalenten) leveren $U 0,20 per Metro op. Met het enige gepubliceerde tarief (OCA Blue, 1 Metro elk $U120 in plaats van 15/09/2026, voorheen $U104) is het werkelijke rendement ongeveer 0,17%, waardoor de accumulatie op 30 blijft. De inwisseling stijgt van 58 naar 60 op 22/9/2026 omdat Metraje een beter inwisseltarief publiceert dan de vouchers: 2.000 Metro's betalen de kwartaalkosten van de kaart (UI 130), dat wil zeggen $U 0,43 per Metro. De flexibiliteit van de 62, doordat de Metro-punten niet verlopen en overdraagbaar zijn tussen de kaarten van de kaarthouder, is beter dan bij vrijwel alle andere kaarten. Het kortingsnetwerk blijft de grootste troef.

ANDA

Drie opwaartse aanpassingen op basis van officiële bronnen. De kosten stijgen van 45 naar 62: de kaart heeft geen jaarlijkse kosten, extra kaarten zijn gratis en de jaarlijkse rente van 27,30% + btw (22/9/2026-kaart) is verreweg de laagste in het niet-bancaire segment (OCA, 63-64%, Passcard 107%). De dekking stijgt van 45 naar 62 omdat de ANDA VISA internationaal is, gebruikmaakt van het VISA-netwerk en geen commissie rekent voor aankopen of opnames in het buitenland. De spaarpunten stijgen van 35 naar 45 omdat het Dale-programmatarief per dienst wordt gepubliceerd (40 = 1 punten met de kaart), en het stijgt niet verder omdat ANDA de puntwaarde nog niet heeft gepubliceerd: zonder die informatie kan het werkelijke rendement niet worden berekend. De last blijft de lidmaatschapskosten, niet de kaart zelf.