Waar te wonen? Huren of kopen, wijk voor wijk.

Vertel ons wat u zoekt, wat uw budget is en wat voor u het belangrijkst is. Wij vertellen u welke buurten aan uw wensen voldoen binnen uw budget, wat de maandelijkse kosten en de aanbetaling zijn, of huren of kopen een betere optie is, en hoe elke buurt eruitziet: klachten, stroom- en waterstoringen, problemen en voorzieningen in de buurt. Deze informatie is afkomstig van actuele huur- en koopadvertenties die de website dagelijks leest.

Ik weet het niet: vergelijk
Montevideo
Appartement
2
BHU-lening (90%)

Wat is voor jou het belangrijkst? (maximaal 3)

Maak het goedkoop
Meer meters voor zilver
Minder klachten
Voorzieningen in de buurt
Minder stroom- en waterstoringen.
Straatonderhoud, schoonmaak en verlichting
Dat het als investering loont.

Con $ 120.000 de ingreso, la Contaduría y ANDA aceptan un alquiler de hasta $ 48.000 (40 %); Mapfre, hasta $ 36.000 (30 %).

Con US$ 30.000 de ahorro y el crédito del BHU (financia 90 %, cuota hasta 25 % del líquido, que estimamos en $ 85.337, desde 4,50 % a 25 años) alcanza hasta US$ 103.718: el ahorro cubre hasta US$ 145.208 y la cuota hasta US$ 103.718.

Estos son los 8 barrios que mejor cumplen lo que marcaste, de 52 donde lo que buscás entra en tu plata (54 barrios de Montevideo con avisos suficientes). Barrios que quedaron afuera: 2 fuera de tu plata.

1. La Comercial

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 25.000

mitad entre $ 24.500 y $ 28.000 · 103 avisos

Más gastos comunes: $ 2.200 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 55.500.

Verkoop

US$ 124.750

mitad entre US$ 110.002 y US$ 139.000 · 10 avisos · US$ 2.097 el m²

Para entrar: US$ 12.475 de anticipo y entre US$ 10.803 y US$ 13.298 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 25.660 por mes, sin seguros.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 25.000 de mediana (21 % de tu ingreso), más $ 2.200 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 84 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 79 % de los barrios medidos.
  • Menos cortes de luz que el 89 % de los barrios medidos.

Wat je opgeeft

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 124.750 y te alcanza hasta US$ 103.718.
  • Pocos avisos (10): el precio es menos firme.

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 84 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 89 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 83 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 79 % de los barrios

2. Ciudad Vieja

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 29.000

mitad entre $ 26.250 y $ 34.300 · 119 avisos

Más gastos comunes: $ 4.000 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 64.380.

Verkoop

US$ 131.000

mitad entre US$ 98.500 y US$ 159.000 · 30 avisos · US$ 2.373 el m²

Para entrar: US$ 13.100 de anticipo y entre US$ 11.345 y US$ 13.965 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 26.946 por mes, sin seguros.

¿Alquilar o comprar acá?

La vivienda vale 15,6 años de alquiler (rinde 6,4 % bruto por año). Por mes, comprar sale $ 30.946 de cuota y gastos comunes contra $ 33.000 de alquiler con gastos comunes: comprar sale $ 2.054 menos por mes, pero necesitás US$ 27.065 de entrada.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 29.000 de mediana (24 % de tu ingreso), más $ 4.000 de gastos comunes.
  • La mitad de los apartamentos de 2 dormitorios se piden hasta US$ 131.000. Con el BHU ponés US$ 27.065 de entrada y la cuota ronda $ 26.946 (estimada, sin seguros).
  • Menos denuncias que el 80 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 85 % de los barrios medidos.

Wat je opgeeft

  • La mediana de venta se pasa de lo que alcanza; la cuarta parte más barata entra (desde US$ 98.500).

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 80 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 60 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 82 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 85 % de los barrios

3. Malvín Norte

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 20.000

mitad entre $ 19.000 y $ 29.250 · 67 avisos

Más gastos comunes: $ 4.000 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 44.400.

Verkoop

US$ 65.000

mitad entre US$ 35.500 y US$ 75.725 · 18 avisos · US$ 1.520 el m²

Para entrar: US$ 6.500 de anticipo y entre US$ 5.629 y US$ 6.929 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 13.370 por mes, sin seguros.

¿Alquilar o comprar acá?

La vivienda vale 11,2 años de alquiler (rinde 8,9 % bruto por año). Por mes, comprar sale $ 17.370 de cuota y gastos comunes contra $ 24.000 de alquiler con gastos comunes: comprar sale $ 6.630 menos por mes, pero necesitás US$ 13.429 de entrada.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 20.000 de mediana (17 % de tu ingreso), más $ 4.000 de gastos comunes.
  • La mitad de los apartamentos de 2 dormitorios se piden hasta US$ 65.000. Con el BHU ponés US$ 13.429 de entrada y la cuota ronda $ 13.370 (estimada, sin seguros).
  • Rinde 9 % bruto por año: la vivienda vale 11 años de alquiler.

Wat je opgeeft

  • Más denuncias que el 77 % de los barrios medidos.

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 23 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 48 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 39 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 80 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 59 % de los barrios

4. Palermo

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 31.750

mitad entre $ 28.125 y $ 34.500 · 138 avisos

Más gastos comunes: $ 4.500 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 70.485.

Verkoop

US$ 182.600

mitad entre US$ 169.317 y US$ 203.525 · 50 avisos · US$ 3.056 el m²

Para entrar: US$ 18.260 de anticipo y entre US$ 15.813 y US$ 19.465 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 37.560 por mes, sin seguros.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 31.750 de mediana (26 % de tu ingreso), más $ 4.500 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 98 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 87 % de los barrios medidos.

Wat je opgeeft

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 182.600 y te alcanza hasta US$ 103.718.

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 98 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 58 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 89 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 86 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 87 % de los barrios

5. Barrio Sur

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 30.000

mitad entre $ 28.900 y $ 35.500 · 128 avisos

Más gastos comunes: $ 4.700 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 66.600.

Verkoop

US$ 166.000

mitad entre US$ 149.000 y US$ 177.550 · 50 avisos · US$ 2.807 el m²

Para entrar: US$ 16.600 de anticipo y entre US$ 14.376 y US$ 17.696 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 34.145 por mes, sin seguros.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 30.000 de mediana (25 % de tu ingreso), más $ 4.700 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 97 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 90 % de los barrios medidos.

Wat je opgeeft

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 166.000 y te alcanza hasta US$ 103.718.

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 97 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 51 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 90 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 90 % de los barrios

6. Villa Muñoz

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo · barrio Villa Muñoz, Retiro

Huur

$ 24.000

mitad entre $ 22.500 y $ 25.000 · 17 avisos

Más gastos comunes: $ 2.200 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 53.280.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 24.000 de mediana (20 % de tu ingreso), más $ 2.200 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 66 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 74 % de los barrios medidos.
  • Menos cortes de luz que el 82 % de los barrios medidos.

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 66 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 82 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 39 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 76 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 74 % de los barrios

No hay avisos de venta suficientes para comparar con comprar.

7. Colón

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 18.000

mitad entre $ 17.500 y $ 21.500 · 37 avisos

Más gastos comunes: $ 2.000 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 39.960.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 18.000 de mediana (15 % de tu ingreso), más $ 2.000 de gastos comunes.

Cómo es el barrio

No tenemos denuncias, cortes ni reclamos medidos para este barrio.

No hay avisos de venta suficientes para comparar con comprar.

8. Cordón

un apartamento de 2 dormitorios · Montevideo

Huur

$ 33.800

mitad entre $ 29.000 y $ 36.000 · 736 avisos

Más gastos comunes: $ 5.500 de mediana.

Para entrar: primer mes y comisión, unos $ 75.036.

Verkoop

US$ 175.100

mitad entre US$ 159.000 y US$ 191.900 · 565 avisos · US$ 3.047 el m²

Para entrar: US$ 17.510 de anticipo y entre US$ 15.164 y US$ 18.666 de gastos de compra.

Cuota estimada del crédito: $ 36.017 por mes, sin seguros.

Omdat

  • Alquilar un apartamento de 2 dormitorios sale $ 33.800 de mediana (28 % de tu ingreso), más $ 5.500 de gastos comunes.
  • Menos denuncias que el 79 % de los barrios medidos.
  • Más servicios cerca que el 97 % de los barrios medidos.

Wat je opgeeft

  • Comprar acá no te alcanza: la mitad se pide hasta US$ 175.100 y te alcanza hasta US$ 103.718.

Cómo es el barrio

  • Klachtenmenos que el 79 % de los barrios
  • Stroomuitvalmenos que el 53 % de los barrios
  • Wateronderbrekingenmenos que el 72 % de los barrios
  • Reclamosmenos que el 91 % de los barrios
  • Voorzieningen in de buurtmás que el 97 % de los barrios

Alquileres de los avisos de los últimos diez días y ventas de InfoCasas y Casasweb, con 8 avisos o más por barrio. Dólar a $ 41,50. Datos del 06/11.

Voordat u tekent

  1. Als je huurt: eerst de borg, dan het appartement.

    De boekhoudafdeling en ANDA accepteren huur tot 40% van uw nominale inkomen, en Mapfre tot 30%. Weten welke instanties u accepteren, geeft u een idee van hoeveel u moet zoeken, en sommige goedkeuringen duren weken.

    Vergelijk garanties
  2. Schriftelijk contract en inventaris

    Vraag om het contract voordat je de aanbetaling doet, maak foto's van de staat van de woning op de dag van aankomst en documenteer alles wat al kapot was. Als het niet schriftelijk is vastgelegd, kun je later nergens aanspraak op maken.

    Handleiding voor beginnende autoverhuurders
  3. De commissie is niet verplicht.

    De kosten voor één maand huur plus btw worden door de Kamer van Koophandel in rekening gebracht, niet door de wet bepaald. Deze kosten zijn alleen verschuldigd als u de overeenkomst heeft ondertekend; aanbiedingen van directe eigenaren zijn hiervan vrijgesteld.

    Vastgoedcommissie
  4. Bij aankoop: de creditcard met de datum

    Ik vroeg naar de effectieve rente inclusief alle kosten, het aflossingsschema en de kosten van vervroegde aflossing. Twee leningen met dezelfde rente blijken uiteindelijk verschillende bedragen te kosten vanwege verzekeringspremies en andere kosten.

    Hypotheeklening
  5. Certificaten en schulden vóór de belofte

    De notaris verzoekt om de eigendomsbewijzen en bewijs van openstaande onroerendgoedbelasting en andere gemeentelijke heffingen, die in Montevideo aan het onroerend goed zijn gekoppeld. Zonder deze documenten wordt geen aanbetaling gedaan.

    Onroerendezaakbelasting (IM)
  6. De ITP wordt berekend op basis van de kadastrale waarde.

    De overdrachtsbelasting bedraagt 2% voor elke partij over de werkelijke waarde zoals vastgesteld door het Kadaster, niet over de overeengekomen prijs. Ik heb een schriftelijke verklaring van de belastingaanslag aangevraagd.

    ITP in DGI

Hoe bereken je dat?

  • Prijzen. Voor elke buurt wordt de mediane vraagprijs voor een appartement met 2 slaapkamers berekend op basis van huurcontracten van de afgelopen tien dagen en verkopen van actuele aanbiedingen, altijd met 8 of meer aanbiedingen. Dit is de vraagprijs, niet de uiteindelijke verkoopprijs.
  • De huur is voldoende. De boekhouding en ANDA accepteren huurbetalingen tot 40% van het nominale inkomen; Mapfre tot 30% van het aangegeven inkomen, en staat het gezamenlijke inkomen van maximaal vijf personen toe. Als u een eigen limiet hanteert, kunt u die aan ons doorgeven, dan vergelijken wij die met de huur plus de gemeenschappelijke kosten.
  • Wat je je kunt veroorloven om te kopen. Het laagste van twee maximumbedragen: wat uw spaargeld dekt (het deel dat niet door de lening wordt gefinancierd plus aankoopkosten) en wat de maximale maandelijkse betaling toelaat op basis van uw netto-inkomen. Dit netto-inkomen schatten we door pensioenbijdragen, FONASA (Nationaal Zorgfonds), FRL (Pensioenfonds) en IRPF (Inkomstenbelasting) af te trekken alsof het om één salaris gaat (bij twee salarissen ligt het werkelijke netto-inkomen iets hoger). Bij UI (Indexed Units) geldt een effectief jaarlijks rentepercentage vanaf 4,50%, tot 25 jaar, waarbij 90% wordt gefinancierd en de maandelijkse betaling kan oplopen tot 25% van het besteedbaar inkomen (30% bij automatische incasso). Bij UI geldt een rente van 4,00% tot 10 jaar en 4,75% van 11 tot 30 jaar; voor het grote publiek worden looptijden tot 20 jaar aangeboden, waarbij 80% wordt gefinancierd en de maandelijkse betaling kan oplopen tot 35% van het inkomen. De maandelijkse betaling wordt berekend door het effectieve jaarlijkse rentepercentage om te rekenen naar een maandelijks tarief.
  • Aankoopkosten. Overdrachtsbelasting (ITP) 2% van het percentage van de koper in de kadastrale waarde, registratiekosten 3% tot 5% van de prijs (marktconform, geen vast tarief) en commissie 3% + btw indien een makelaar betrokken is. Het hoogste bedrag in deze range wordt gebruikt om de potentiële besparing te bepalen.
  • Hoe is de buurt? Klachten van het Ministerie van Binnenlandse Zaken, stroomuitval van UTE (het staatsenergiebedrijf), wateruitval van OSE (het staatswaterbedrijf), klachten over riolering, schoonmaak en straatverlichting van de Intendencia (lokale overheid) en nabijgelegen diensten van OpenStreetMap. Elke wijk wordt vergeleken met alle andere onderzochte wijken: "minder klachten dan 70%" betekent dat 70% van de wijken meer klachten heeft. Dit zijn gegevens, geen individuele risico's. De watergegevens worden in hun geheel, per zone, gepubliceerd op [website/link ontbreekt]. Geplande wateronderbrekingen per wijkEn hoeveel meldingen heeft OSE in elk geval gedaan?
  • De bestelling. Elke buurt wordt beoordeeld op basis van prijs, woonoppervlakte per vierkante meter, klachten, voorzieningen, elektriciteit en water, en, als u een huis koopt, winstgevendheid. Wat u als belangrijk markeert, is drie keer zoveel waard, en ontbrekende informatie is een half punt waard.

Het omvat niet de onroerendgoedbelasting of de basisschoolbelasting, die afhankelijk zijn van de kadastrale waarde van elk pand, noch de hypotheekverzekering. Voor de volledige berekening van de huurkoopconstructie, inclusief de alternatieve kosten van de aanbetaling, kunt u terecht bij de volgende bron: rekenmachineOm buurten op een kaart te vergelijken, buurtvergelijking.

Veelgestelde vragen

Wat is de beste buurt om in Montevideo te wonen?
Er is niet één juiste optie: het hangt af van je budget, het aantal slaapkamers dat je nodig hebt en wat voor jou het belangrijkst is. De adviseur rangschikt de buurten waar jouw wensen binnen je budget passen op basis van jouw criteria – prijs, woonoppervlakte, minder klachten, voorzieningen in de buurt, minder stroom- en waterstoringen, minder schadeclaims of winstgevendheid – aan de hand van actuele aanbiedingen.
Hoeveel moet ik verdienen om te kunnen huren?
De garantie bepaalt het bedrag. De Nationale Rekenkamer en ANDA accepteren een huurtoeslag tot 40% van het nominale inkomen; Mapfre tot 30% van het aangegeven inkomen, en staat het gecombineerde inkomen van maximaal vijf personen toe. Bij een inkomen van $80.000 vertaalt dat zich naar een huurtoeslag van maximaal $32.000 bij de Nationale Rekenkamer of ANDA en $24.000 bij Mapfre.
Hoeveel geld heb ik nodig om een huis te kopen?
Twee dingen zijn nodig: spaargeld om het deel te dekken dat de bank niet financiert, plus aankoopkosten, en een inkomen om de maandelijkse betaling te kunnen voldoen. BHU financiert 90% met een maandelijkse betaling van maximaal 25% van het beschikbare inkomen; een private bank zoals Santander financiert 80% met een maandelijkse betaling van maximaal 35%. De aankoopkosten bedragen ongeveer 10,7% van de prijs: 2% voor overdrachtsbelasting, 3% tot 5% voor afsluitkosten en een commissie van 3,66% als er een makelaar bij betrokken is.
Is huren of kopen beter?
Het hangt af van de buurt en hoe lang u van plan bent te blijven. Voor elke buurt tonen we de gemiddelde jaarlijkse huur, de maandelijkse betaling plus servicekosten versus de totale huur plus servicekosten, en de vereiste aanbetaling in elk geval. Voor een volledig overzicht, inclusief de alternatieve kosten van de aanbetaling, kunt u onze koop-of-huurcalculator gebruiken. Rekenmachine kopen of huren
Waar komen de prijzen en gegevens voor elke wijk vandaan?
Huurwoningen worden geselecteerd uit advertenties die de afgelopen tien dagen actief zijn geweest, en verkoopwoningen uit InfoCasas en Casasweb, waarbij altijd minimaal 8-advertenties worden gebruikt om een mediaan te bepalen. Klachten worden gemeld aan het Ministerie van Binnenlandse Zaken, stroomstoringen aan UTE, waterstoringen aan OSE, claims via het gemeentelijke klachtensysteem en OpenStreetMap. Wat een buurt niet meet, wordt niet bij het totaal opgeteld of ervan afgetrokken.
Wat is niet inbegrepen in de maandelijkse kosten?
De onroerendgoedbelasting en de belasting op het basisonderwijs, die afhankelijk zijn van de kadastrale waarde van elk pand; de verplichte hypotheekverzekering; het onderhoud; en de prijs van de verzekeringsgaranties, die niet openbaar worden gemaakt. Ook de uiteindelijke verkoopprijs is niet openbaar: we meten de vraagprijs.