Kasutatud autode turg Uruguays
Mis on täna müügil, mis hinnaga, kui palju iga mudel aastas kaotab ja kus on läbirääkimisruumi? See tuleb siit. 19.920 kuulutust 961 mudeli kehtivad kuulutused, mida saab iga päev lugeda Mercado Libre'is, Facebook Marketplace'is ja kaheksal auto- ja kuulutuste veebisaidil. Andmed seisuga 6. november 2026.
See mõõdab pakkumist, mitte müüki. Uruguays ei avalda keegi, kui palju kasutatud autosid mudeliti müüakse, seega kui siin öeldakse "mudel, millel on kõige rohkem reklaame", siis see tähendabki seda ja mitte midagi enamat: see võib olla enimmüüdud mudel või see, mida on kõige raskem müüa.
Turg kuues numbris
Praegused teated
19.920
80 kaubamärki
Keskmise hinnaklassiga
US$ 12.500
p25 USA dollarites 8.900 · p75 USA dollarites 18.000
Keskmise suurusega kilomeetrid
107.000 km
neist, kes sellest teatavad
Müüb autoesindust
48 %
52% omanik
Hind muutus
315
7 päeva pärast
Mida andmed ütlevad
Mõlema poole jaoks
Suured autod amortiseeruvad palju kiiremini.
Üle 22.000 USA dollari maksvad mudelid kaotavad iga aastaga 10,0% oma väärtusest; alla 12.000 USA dollari maksvad mudelid 4,7%. Kui ostate maasturi või suure pikapi, on suhteliselt uus juba selle languse kõige kallima osa enda kanda võtnud; kui teil on see olemas ja te kõhklete selle müümisega, läheb see teile igal aastal rohkem maksma kui väikese auto omanikule.
Mõlema poole jaoks
Automaatkäigukast on vähem väärt, kui paistab
Võrreldes sama mudeli manuaalversiooniga maksab automaatkäigukastiga versioon 4,7% rohkem. Võrreldes sama mudeli ja aasta manuaalversiooniga maksab see olenemata varustustasemest 11,0% rohkem: erinevus tuleneb standardvarustusest. Kui maksate selle võrra rohkem, kontrollige kindlasti, millist versiooni ostate.
Mõlema poole jaoks
See on ostja turg.
Iga 10 kuulutuse hinnamuutuse korral langeb 9 hind, keskmiselt 4,4%. Müüjad panevad müügile kõrge hinnaga ja teevad hiljem muudatusi: ostjatel on manööverdamisruumi ja müüjad võidavad aega, pannes müügile algusest peale turuhinnaga.
Kui ostad
Autoesindus küsib veidi rohkem kui omanik.
Por el mismo modelo y año, una automotora pide 3,2 % más que un particular. En Renault Kwid, Nissan Sentra, Nissan March y otros la automotora pide incluso menos. Con una diferencia así, la garantía y la transferencia hecha pueden valer más que el ahorro.
Kui müüte
Kilomeetrid kaaluvad vähem kui aasta
Sama mudeli ja aasta piires lisab iga 10.000 km erinevus hinda 1,5%: 50.000 km võrra 7%. Iga täiendav vanuseaasta lisab aga 5,9%: see on enam kui kahekordne hinnavahe võrreldes ühe aastaga. Müüjate jaoks: tegeliku läbisõidu avaldamine on odavam kui reklaam, mida keegi võrrelda ei saa.
Mitu autot on igas hinnaklassis?
| Ääris | Teated | Osa turust | |
|---|
| kuni 5.000 USA dollarit | 730 | 3,7 % | |
| 5.000–8.000 USA dollarit | 3.074 | 15,4 % | |
| 8.000–12.000 USA dollarit | 5.763 | 28,9 % | |
| 12.000–18.000 USA dollarit | 5.359 | 26,9 % | |
| 18.000–25.000 USA dollarit | 2.412 | 12,1 % | |
| 25.000–40.000 USA dollarit | 1.625 | 8,2 % | |
| rohkem kui 40.000 USA dollarit | 957 | 4,8 % | |
Pool turust küsib hinda vahemikus 8.900 kuni 18.000 USA dollarit. Keskmise hinnaklassi auto (12.500 USA dollarit) on 2018, mille läbisõit on 107.000.
Millega seda müüakse: kütus, kassaaparaat ja kes seda müüb
Kütus
- Nafta81,8 %
- Diisel5,8 %
- Andmeid pole5,3 %
- Elektriline4,3 %
- Hübriid2,7 %
- GNC0,1 %
Kast
- Kasutusjuhend59,1 %
- Automaatne30,5 %
- Andmeid pole10,4 %
Kes müüb
- Autotööstus47,9 %
- Omanik52,0 %
- Andmeid pole0,1 %
Autokauplus küsib 3,2% rohkem rohkem kui üks omanik sama mudeli ja aasta jaoks.
Kõige rohkem pakkumisi pakkuvad mudelid
Jällegi: need on need, millel on kõige rohkem kuulutusi, mitte enimmüüdud tooted. See on sama kasulik ja väga kasulik: sadade kuulutustega mudelit on lihtne võrrelda, seda on lihtne leida soovitud versioonis ja seda on lihtsam edasi müüa.
| Mudel | Teated | Keskmise hinnaklassiga | Aasta / tüüpiline km | Kaotused aastas | Hinnavahemik | Automaatne |
|---|
| Chevrolet Onix | 660 | US$ 12.590 | 2021 · 74.996 km | 4,4 % | 26 % | 13 % |
| Volkswagen Gol | 524 | US$ 10.395 | 2014 · 127.500 km | 3,9 % | 41 % | 3 % |
| Peugeot 208 | 484 | US$ 12.800 | 2021 · 72.000 km | 5,9 % | 39 % | 17 % |
| Volkswagen Saveiro | 409 | US$ 14.300 | 2019 · 104.000 km | 3,7 % | 28 % | 1 % |
| Fiat Strada | 373 | US$ 14.900 | 2022 · 84.000 km | 5,6 % | 36 % | 14 % |
| Suzuki Celerio | 371 | US$ 9.500 | 2018 · 98.656 km | 4,5 % | 33 % | 6 % |
| Hyundai HB20 | 349 | US$ 13.490 | 2022 · 65.000 km | 3,7 % | 21 % | 6 % |
| Renault Kwid | 329 | US$ 9.900 | 2021 · 67.497 km | 3,5 % | 20 % | 1 % |
| Toyota Hilux | 295 | US$ 29.900 | 2017 · 200.000 km | 7,7 % | 72 % | 19 % |
| Renault Oroch | 292 | US$ 14.773 | 2022 · 89.000 km | 4,6 % | 33 % | 17 % |
| Suzuki Swift | 289 | US$ 13.490 | 2020 · 89.300 km | 5,9 % | 41 % | 14 % |
| Citroën C3 | 259 | US$ 11.200 | 2021 · 74.173 km | 4,1 % | 36 % | 8 % |
| Peugeot 2008 | 248 | US$ 13.990 | 2020 · 79.000 km | 7,0 % | 36 % | 38 % |
| Fiat Uno | 242 | US$ 8.545 | 2017 · 119.750 km | andmed puuduvad | 18 % | 1 % |
| Nissan Versa | 232 | US$ 12.900 | 2020 · 96.000 km | 8,0 % | 52 % | 49 % |
| Ford Ecosport | 220 | US$ 11.845 | 2017 · 119.053 km | 4,1 % | 27 % | 19 % |
| Volkswagen Up! | 218 | US$ 10.500 | 2018 · 105.000 km | andmed puuduvad | 15 % | 0 % |
| Suzuki Alto | 204 | US$ 6.990 | 2017 · 115.900 km | 6,3 % | 39 % | 0 % |
| Nissan Kicks | 194 | US$ 16.800 | 2020 · 85.100 km | 6,8 % | 27 % | 85 % |
| Chevrolet' jälgija | 192 | US$ 17.280 | 2021 · 87.000 km | 8,3 % | 41 % | 72 % |
| Chevrolet Spark | 180 | US$ 6.900 | 2012 · 129.000 km | andmed puuduvad | 20 % | 1 % |
| Volkswagen Amarok | 176 | US$ 27.000 | 2019 · 177.500 km | 12,0 % | 72 % | 47 % |
| Chevrolet Celta | 163 | US$ 6.500 | 2010 · 150.625 km | andmed puuduvad | 37 % | 0 % |
| Chevrolet Corsa | 158 | US$ 6.000 | 2008 · 185.750 km | andmed puuduvad | 35 % | 1 % |
| Chevrolet Montana | 157 | US$ 18.900 | 2024 · 43.500 km | andmed puuduvad | 19 % | 44 % |
Ventilaator See näitab, kui palju sama mudeli hinnad erinevad odavaima ja kallima kvartali vahel. Üle 40% tähendab, et selles vahemikus on väga erinevaid autosid – versioonid, mootorid, seisukord – ja et ainuüksi kataloogihind ei ütle teile palju.
Kui palju iga mudel aastas kaotab?
See on sama mudeli praeguse hinna võrdlus aastate kaupa. Kui plaanite autot hoida viis aastat, on see näitaja märkimisväärsem kui algne hind: vahe mudeli vahel, mis kaotab 2,4% aastas, ja mudeli vahel, mis kaotab 12,0%, lähtudes hinnast 15.000 USA dollarit, on viie aasta jooksul 7.200 USA dollarit.
Need, mis väärtust kõige paremini taluvad
| Mudel | Kaotused aastas | Selle keskmise hinna kohta |
|---|
| Chevrolet Prisma | 2,4 % | US$ 252 |
| Renault Kwid | 3,5 % | US$ 347 |
| Volkswagen Saveiro | 3,7 % | US$ 529 |
| Hyundai HB20 | 3,7 % | US$ 499 |
| Volkswagen Gol | 3,9 % | US$ 405 |
| Citroën C3 | 4,1 % | US$ 459 |
| Ford Ecosport | 4,1 % | US$ 486 |
| Volkswagen Nivus | 4,2 % | US$ 861 |
Need, kes kaotavad kõige rohkem
| Mudel | Kaotused aastas | Selle keskmise hinna kohta |
|---|
| Volkswagen Amarok | 12,0 % | US$ 3.240 |
| Hyundai Tucson | 11,8 % | US$ 1.617 |
| Volkswagen Vento | 10,4 % | US$ 2.174 |
| Nissan Frontier | 10,3 % | US$ 2.420 |
| Volkswagen Tiguan | 9,7 % | US$ 2.414 |
| Ford Ranger | 9,5 % | US$ 1.519 |
| Nissan Sentra | 8,3 % | US$ 995 |
| Chevrolet' jälgija | 8,3 % | US$ 1.434 |
See arvutatakse iga tootmisaasta mediaanhinna põhjal sirgjooneliselt ning avaldatakse ainult kuue aasta andmete ja viieaastase perioodi põhjal. Mudel, mis näib olevat ebaühtlane, on peaaegu alati erinevate versioonide segu ega hoia oma väärtust.
Mida te iga eelarvega ostate
Modellid, mille reklaamikulud jäävad 80% ja 100% vahele eelarvest, võrreldes sama raha aastase maksumusega täna. See pole "kõige odavam variant": see on see, mida te selle kulutades ostate.
Suzuki Alto 2017USA dollarites 5.600 · 138.000 km2008. aasta Chevrolet CorsaUSA dollarites 5.495 · 190.000 km2006. aasta Chevrolet CeltaUSA dollarites 5.500 · 186.559 kmVolkswagen Gol 2002USA dollarites 5.000 · 220.000 kmChevrolet Spark 2010USA dollarites 5.500 · 135.000 kmChevrolet Corsa Classic 2009USA dollarites 5.900 · 162.000 kmPeugeot 206 2002USA dollarites 5.500 · 215.000 kmSuzuki Alto 800 2014USA dollarites 5.900 · 138.000 km
Renault Kwid 2020USA dollarites 9.490 · 81.650 kmFiat Uno 2017USA dollarites 8.990 · 115.000 kmVolkswagen Gol 2012USA dollarites 9.000 · 147.000 km2017. aasta Suzuki CelerioUSA dollarites 9.200 · 109.500 kmPeugeot 208 2016USA dollarites 9.390 · 105.706 km2017. aasta Chevrolet OnixUSA dollarites 9.500 · 128.000 kmVolkswagen Up! 2017USA dollarites 9.800 · 117.543 kmSuzuki Swift 2015USA dollarites 9.500 · 136.000 km
2023. aasta Chevrolet OnixUSA dollarites 13.500 · 58.200 kmHyundai HB20 2022USA dollarites 13.500 · 63.000 kmVolkswagen Saveiro 2018USA dollarites 13.990 · 115.500 kmPeugeot 208 2023USA dollarites 13.500 · 60.000 kmVolkswagen Gol 2020USA dollarites 13.490 · 88.750 km2019. aasta Renault OrochUSA dollarites 13.500 · 115.000 kmSuzuki Swift 2022USA dollarites 13.900 · 79.000 kmPeugeot 2008 2020USA dollarites 13.800 · 80.000 km
Fiat Strada 2024USA dollarites 17.395 · 50.161 km2024. aasta Chevrolet MontanaUSA dollarites 18.300 · 48.750 kmVolkswagen Saveiro 2023USA dollarites 17.300 · 46.000 km2023. aasta Renault OrochUSA dollarites 17.900 · 55.000 km2022. aasta Nissan KicksUSA dollarites 17.800 · 75.000 kmPeugeot 208 2024USA dollarites 16.990 · 29.000 km2023. aasta Chevrolet OnixUSA dollarites 17.200 · 37.627 kmVolkswagen Nivus 2022USA dollarites 18.990 · 72.000 km
2013. aasta Toyota HiluxUSA dollarites 26.500 · 295.000 km2020. aasta Volkswagen TiguanUSA dollarites 26.990 · 88.000 kmBYD Yuan Pro 2025USA dollarites 25.900 · 20.500 km2023. aasta Nissan FrontierUSA dollarites 28.900 · 100.000 km2022. aasta Toyota Corolla CrossUSA dollarites 27.850 · 82.737 km2023. aasta Jeep CompassUSA dollarites 26.495 · 55.500 kmVolkswagen Amarok 2017USA dollarites 26.450 · 190.000 kmVolkswagen T-Cross 2025USA dollarites 26.500 · 30.000 km
Kui palju on läbirääkimisruumi?
Viimase 7 päeva jooksul nägime hinnamuutust 315 kuulutust (1,0% neist, keda me igapäevaselt jälgime, sh need, keda ülaltoodud tabelites ei ole). 283 langes ja 32 tõusis; mediaanne langus oli 4,4 %.
Need on muutused, mis me nägime Kahe lugemise vahel pole reklaamis väidetavaid allahindlusi. See toimib alampiirina, kui palju hind võib muutuda ilma läbirääkimisteta: kui müüja on seda juba ise langetanud, on ruumi.
Kui kaua müümine aega võtab?
Pooled reklaamidest kaovad sisse 22.619 päeva või vähem, umbes 11.292 reklaami, mis meie uurimise ajal turult lahkusid.
Mida teadetes öeldakse
631 kuulutuses (2,7%) mainitakse auto kohta midagi, mis muudab teie ostusoovi: võlg, pooleliolevad dokumendid, avarii, kindlustusnõue, rikkis mehaanika. Kõik need on seal koos müüja selgituse ja selle kohta, kui palju iga põhjus hinda mõjutab – võlg langetab hinda; pooleliolevad dokumendid mitte. võlgades või avariilised autod.
See protsent kasvab iga päevaga ja mitte sellepärast, et turg halveneks: me loeme endiselt iga kuulutuse kirjeldust, kus müüja seda selgitab.
Kuidas seda valimiseks kasutada
Kui soovite, et me seda teie eest teeksime, siis ostunõustaja Võrdle oma eelarvet ja kasutust samade andmete, patendi ja varuosade hinnaga.
Kas sina oled teisel pool? juhend oma auto müümiseks Kasutage samu andmeid tellimuse koguse määramiseks ja hindaja arvuta oma.
- Määrake eelarve ja vaadake, millisel aastal maksate. Sama raha eest saab osta populaarse mudeli, mis on viis aastat uuem kui suur ja vana mudel, ning uuemal mudelil on varuosi ja võrreldavaid osi aastaid.
- Vaadake, kui palju see aastas enne sisenemishinda kaotab. Kui kavatsed seda viis aastat hoida, siis amortisatsioon kaalub üles tuhande dollari, mille üle sa läbi rääkisid.
- Valisin mudeli, millel oli sügav pakkumine. Sadade kuulutuste hulgast saad oodata just sulle sobiva versiooni ja läbisõiduga autot ning võrrelda tegelikke hindu.
- Lai valik ei ole võimalus, see on hoiatus. Kui sama mudeli hind erineb 40%, tähendab see, et sees on erinevad autod: erinevad versioonid, mootorid ja seisukorras. Võrdle oma konkurentidega, mitte mediaaniga.
- Enne allkirjastamist kontrollige. Tasumata sõiduki registreerimistasud SUCIVE-is, sõiduki registreerimistunnistuse pandiõigus ja koormatis ning mehaaniku poolt ülevaatatud auto. Madala hinna põhjus on selgitatud jaotises see teine nimekiriodav ilma põhjendamata, sisse võimalused.
Meetod ja piirid
- Are kuulutustes küsitud hinnadFikseeritud müügihindu ega hindamisi pole.
- Sama auto, mis on loetletud mitmes allikas, loeb ainult üks kord. Pesodes ja nendes kuulutustes, mille valuutat me tuletasime, olevad kuulutused on välja jäetud, kuna neid ei saa dollarites võrrelda.
- Mudel siseneb diagrammidesse 30 või enama teatega; iga amortisatsioonikõvera aasta vajab 3 teadet. Sellest allpool on mediaan anekdootlik.
- Me ei mõõda müüki. Uruguays ei ole kasutatud autode ülekandeid mudeli järgi loetletud, seega ei saa keegi – isegi mitte meie – öelda, milline kasutatud auto oli kuu enimmüüdud. Lähim tulemus on see, kui kaua kuulutus kestab, ja avaldame selle teabe, kui seeria on piisavalt pikk.
- See arvutatakse kataloogi käivitamisel iga päev uuesti.